Zarejestruj

obróbka skrawaniem toczenie frezowanie szlifowani zlecę!

Forum dla poszukujących wspólnika lub inwestora do biznesu. Zamieść własne ogłoszenie.

obróbka skrawaniem toczenie frezowanie szlifowani zlecę!

Postprzez melanowicz » Cz wrz 25, 2014 1:24 pm

Zlecę wykonywanie detali wg dostarczonej dokumentacji - obróbka skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie itp, obróbka precyzyjna. Jakieś propozycje firm z Dolnośląskiego? Chętnie zapoznam się również z opiniami na temat firmy Sumel z Wrocławia.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: obróbka skrawaniem toczenie frezowanie szlifowani zlecę!

Postprzez henryk » Pn paź 20, 2014 7:40 pm

Firma Sumel wykonywała dla mojej firmy zlecenie na dużą ilość specjalnych śrub z powierzchnią pasowaną. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonanych usług jak i czasu realizacji zlecenie. Ogólnie rzecz mówiąc polecam.

Postprzez melanowicz » Pt paź 31, 2014 11:25 am

Mogę wiedzieć jak przebiegała współpraca, jak z terminem realizacji oraz jakością wykonywanych usług itp. Byłbym wdzięczny gdybyś mogła pokrótce to opisać. Szukam kogoś do stałej współpracy w zakresie obróbki skrawaniem, dlatego pytam.

Postprzez henryk » Pt lis 14, 2014 2:00 pm

Jeśli już to mógł a nie mogła :lol: Nasza współpraca trwała pół roku i przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Wykonywali dla nas zamówienia i na tym nasza współpraca się zakończyła (bynajmniej na razie). Solidna robota i tyle nie wiem co jeszcze mógłbym Ci napisać.

Postprzez melanowicz » Cz lis 20, 2014 1:31 pm

Wybacz mój błąd ;) W każdym razie dziękuję za pomoc. Wysłałem już rysunki oraz zapytanie do firmy Sumel. Czekam na odpowiedź i liczę na efektowną współpracę.

Postprzez Onedrzej » Wt lut 17, 2015 9:39 am

Ja bym doradzał kontakt z firmą Fresatech Jeśli chodzi o sprzęt do obróbki stali i umiejętności samych operatorów to moim zdaniem najlepsza taka ekipa w okolicy. A cenowo wychodzi przystępniej, niż u konkurencji, która na domiar złego potrafi się guzdrać z robotą miesiącami. Wiem bo sam czekałem kiedyś na jedno zlecenie 2 miesiące!

Postprzez halina30 » Śr lut 25, 2015 10:19 am

Nie wiem czy ktoś może zamawiał już u nich takie fachowe ostrzenie frezów jak na co zwrócić uwagę?

Postprzez sebix » Pn paź 12, 2015 10:37 am

Ja współpracuję z http://metpol-cnc.pl Sylwia Nawrocka. Są w Korytnicy, nieopodal Ostrowa. Solidna i terminowa firma, znaja się na rzeczy i mają doskonałe maszyny CNC.

Postprzez MEDUZ » Pt paź 16, 2015 7:54 am

Polecam firmę Astral, która wykonuje usługi obróbki skrawaniem w zakresie wykonania części wg dostarczonej dokumentacji.

Korzystałem z ich usług dwukrotnie. Nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Postprzez mirekk » Pn gru 19, 2016 4:29 pm

A ja rozglądam się za takimi specjalistycznymi maszynami jak w tym artykule http://ferana.com.pl/obrobka-plastyczna-metalu-i-potrzebne-do-niej-maszyny nie mam jeszcze zbyt wielu oferty ale w styczniu muszę zakupić już na pewno, możecie coś polecić jakaś markę?

Powrót do Szukam inwestora / wspólnika