Zarejestruj

Remont, wykończenie, rozbudowa kamienicy.

Forum dla poszukujących wspólnika lub inwestora do biznesu. Zamieść własne ogłoszenie.

Remont, wykończenie, rozbudowa kamienicy.

Postprzez kukuz » So lut 08, 2014 3:21 pm

WITAM

Niedawno zakupiłem kamienicę w centrum miasta, niestety jest ona w opłakanym stanie i wymaga gruntownego remontu. Kamienica ta do tej pory na dole była wynajmowana przeze mnie na lokal użytkowy w którym prowadzę działalność gospodarczą i nadal chciał bym aby tak pozostało ale do tego chcę po wyremontowaniu wykończyć również piętro i strych aby i je przygotować pod wynajem, oraz zabudować pozostałą część podwórka celem powiększenia powierzchni istniejących już lokali. Kredyt na zakup kamienicy pochłania wszystkie moje środki i nie mam ani centa na to by dalej cokolwiek zrobić. Zakup był okazyjny i informacja o jego możliwości pojawiła się zbyt późno aby się w pełni przygotować ze środkami do dalszych prac na obiekcie. Orientuje się może ktoś jak lub gdzie można szukać dofinansowania do remontu, rozbudowy oraz wykończenia takiego obiektu? Mimo iż kamienica powstała już bardzo dawno temu nie jest uznana jako zabytek. Najlepiej było by ją wyburzyć i postawić nowy budynek chodź nie słyszałem o dofinansowaniach na tego typu zabiegi. Zastanawiałem się na tym aby cały budynek wynająć na określony czas jednemu najemcy który w ramach prac dokonanych na obiekcie będzie miał obniżony czynsz na cały okres wynajmowania. Jeśli ktokolwiek wie co w takiej sytuacji można zrobić, to bardzo proszę o podpowiedzi, ponieważ jeśli budynek nie zostanie poddany remontowi, może ulec zawaleniu prędzej czy później.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Remont, wykończenie, rozbudowa kamienicy.

Postprzez kapiodas » Pn lip 21, 2014 9:55 am

Witam, proszę o bliższe informacje. W jakim mieście jest nieruchomość, czy w grę wchodzi partnerstwo na zasadzie odstąpienia udziału w nieruchomości w zamian za pomoc materialną, finansową lub wniesienie usług (wykonanie remontu)?

Powrót do Szukam inwestora / wspólnika