Zarejestruj

szukam inwestora wspólnika hurtownia budowlana w niemczech

Forum dla poszukujących wspólnika lub inwestora do biznesu. Zamieść własne ogłoszenie.

szukam inwestora wspólnika hurtownia budowlana w niemczech

Postprzez NRW » So lip 04, 2015 8:08 am

witam serdecznie nazywam się Daniel od 3 lat, mieszkam w zachodnich Niemczech z rodziną jestem z zawodu brukarz,kamieniarz trudnię się tym od 15 lat doszedłem do wniosku że chcę wykorzystać swoje doświadczenie i kontakty i okolice gdzie obecnie mieszkam,na dochodowy i pewny biznes.
Planuję otworzyć hurtownie budowlaną gdzie będą polskie asortymenty które Niemcy znają i sobie cenią pod względem jakości i oczywiście ceny,mam na myśli kamień,granit,płytki granitowe,z kamienia polnego,stoły kamienne z granitu i z kamienia polnego,blaty kuchenne,łazienkowe,parapety,schody.Ponadto tynki farby,tapety,kleje,itd.znalazłem ciekawy lokal w centrum miasta nie drogo.
Rozmawiałem z właścicielem zakładu kamieniarskiego byłby zainteresowany wstawić swoje produkty w komis do hurtowni ma nawet ciekawy asortyment i przystępne ceny,ale w sumie dużo taniej i lepiej jest produkować własne mam możliwość wydzierżawić zakład w Strzegom za nie duże pieniądze,i produkować własny asortyment ,jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta proszę o kontakt telefoniczny 004915779186210

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: szukam inwestora wspólnika hurtownia budowlana w niemcze

Postprzez danielsiwus70 » Cz lip 30, 2015 12:15 pm

mam do sprzedania technologię produkcji kamienia dekoracyjnego (nie gips, beton, tworzywo), w dość prostej technologii produkcji, składnikiem w 70% jest piasek biały lub żółty, kształty dowolne, do złudzenia przypomina kamień naturalny który jest drogi, kontakt w polsce +48 535 427 857 - Daniel

Powrót do Szukam inwestora / wspólnika