Zarejestruj

Ciekawostka o E-card i Dotpay

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Ciekawostka o E-card i Dotpay

Postprzez drozdobyx » Pn lip 18, 2016 7:58 am

Cześć, nie wiem czy słyszeliście, ale integracja e-card i dotpay zakończy się w pierwszym kwartale 2017 roku. Dzięki temu połączą się dwa sposoby płatności- offline i online, wiele zyska na tym dotpay, co za tym idzie klienci będą bardziej zadowoleni

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Ciekawostka o E-card i Dotpay

Postprzez MarcinProchowski » Pt mar 24, 2017 2:48 am

nie wiem jakie to ma znaczenie dla mnie jako sprzedawcy, bo przy dobrym oprogramowaniu i tak można wybrać wiele różnych sposobów płatności. ale z punktu widzenia klienta takiego sklepu będzie rzeczywiście sporym udogodnieniem.

Postprzez liam » So mar 25, 2017 2:31 am

samo to że jesteś stroną sprzedającą powinno cię motywować do tego żeby wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta nawet przy takich pozornie niewielkich zmianach bo nie wiesz ile osób potencjalnie z tego skorzysta :)

Postprzez MarcinProchowski » So mar 25, 2017 11:20 pm

a każde takie dodatkowe udogodnienie żeby wprowadzić i ustandaryzować z tym co już mam to dodatkowe trzepanie po kieszeni miesiąc w miesiąc. dlatego skupiam się tylko na tym co najbardziej uniwersalne. wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta? jasne! ale bez przesady.

Postprzez Palaryna » N mar 26, 2017 9:17 am

Jak można mówić o przesadzie jeśli to o czym mówisz tak naprawdę jest darmowe w zasadzie popatrzeć wystarczy na co popularniejsze oprogramowania takie jak sellingo, zaczynając od płatności po raty i informacje o tym dla klienta, to wszystko jest do wyboru w cenie i to nie mały wybór. I nie sądzę, żeby liczyli sobie dodatkowe pieniądze za coś co już jest w ofercie więc takie gadanie jak Twoje to raczej czyste lenisttwo i chęć zwalenia odpowiedzialności na tę drugą stronę.

Postprzez liam » Pn mar 27, 2017 9:19 pm

potwierdzam. u nich jest bardzo szeroka gama współracujących i płatności, i usług. a poza tym ja się nawet ostatnio kontaktowałem z supportem, pomocą techniczną czy jak się to tam nazywa bo nie pamiętam i to odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu, są w stanie bardzo szybko zareagować na prośbę klienta

Postprzez MarcinProchowski » Wt mar 28, 2017 2:06 pm

A ogólna współpraca jest opłacalna z nimi? Bo o ile wprowadzanie dodatków może być za darmo, o tyle może być to dzięki ściąganiu haraczu na co dzień :D

Postprzez liam » Pt kwi 07, 2017 10:38 pm

jak najbardziej oceniłbym pozytywnie nawet na dłuższą metę więc nie ma co się obawiać. zresztą, działają już ze dwa lata na pewno może i dłuzej i na allegro wszędzie widać ich znaczki a to szablon, a to coś tam więc klientów przybywa. to chyba świadczy najlepiej.

Postprzez Chinesse » Pt maja 26, 2017 9:33 am

Dla mnie super info, ze dotpay idzie do przodu, mam dwa sklepy, jeśli chodzi o płatności, to właśnie przez dotpay i sprawdza się to bardzo dobrze. Do tego z tego co wiem niskie prowizje i nikt nie chce bodajże 200 zł na start "opłaty aktywacyjnej" jak u konkurencji :D

Powrót do Własny sklep internetowy