Zarejestruj

Czy można założyć sklep spożywczy przez internet?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: Czy można założyć sklep spożywczy przez internet?

Postprzez Oprast » Śr cze 03, 2015 12:12 pm

zygmuntF napisał(a):Shopper, allegro lub sklep na facebooku jest dobre na początek. Możliwości jest wiele, wystarczy chcieć i dobrze wszustko zaplanować, zorganizować.

Khm, mnie się podoba sky-shop gdzie to wszystko zintegrowane w jednym panelu +iFirma

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Morel » Śr cze 03, 2015 12:57 pm

Oprast napisał(a):
zygmuntF napisał(a):Shopper, allegro lub sklep na facebooku jest dobre na początek. Możliwości jest wiele, wystarczy chcieć i dobrze wszustko zaplanować, zorganizować.

Khm, mnie się podoba sky-shop gdzie to wszystko zintegrowane w jednym panelu +iFirma

Co to znaczy integracja z iFirma i jak to działa??

Postprzez jacekjj » Śr cze 10, 2015 11:34 am

pewnie chodzi o księgowanie, wystawianie faktur

Postprzez zygmuntF » Cz cze 11, 2015 10:58 am

Na pewno chodzi o księgowość internetową. Takich programów jest wiele, czyli - księgowość to też nie jest problem.

Postprzez Diana21 » Wt lis 17, 2015 11:15 am

W dzisiejszych czasach, księgowość to w ogóle nie jest problem;) można prowadzić ją samemu, jak ktoś się na tym zna, można mieć pracownika na etacie, a można korzystać z księgowości online czy tak jak ja na przykład zatrudniać do tego firmę zewnętrzną;) Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy, ja w Kancelarii Podatkowej Wiol z którą współpracuję cenię rzetelność, zaangażowanie i dobrą cenę;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Poprzednia strona

Powrót do Własny sklep internetowy