Zarejestruj

Czy można założyć sklep spożywczy przez internet?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Czy można założyć sklep spożywczy przez internet?

Postprzez Inwestorka » Wt lut 25, 2014 7:54 pm

Pytanie takie jak w nagłówku. Chciałabym sprzedawać kilka rzeczy związane z dietą, byłaby to głównie spożywka. Czy nie będzie problemu, żeby sprzedawać takie rzeczy na sklepie internetowym?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Czy można założyć sklep spożywczy przez internet?

Postprzez RedCart » Śr lut 26, 2014 8:50 am

Nasi Klienci posiadają sklepu, w którym sprzedają produkty spożywcze. Podejrzewamy, że chyba nie będzie z tym problemu, aczkolwiek warto dowiedzieć się u źródeł.
Przykładowy sklep na naszej platformie z produktami BIO http://vianatura.pl/
Platforma sklepów internetowych RedCart
http://redcart.pl/

Postprzez kalinabors » Wt paź 28, 2014 8:43 pm

Pewnie, czemu nie? Już kilka takich fukcjonuje. Na początek radzę kupić oprogramowanie umożliwiające rozpoczęcie działalności (np. www.shoper.pl). Jak ja zakładałam to mieli promocję i miesięczny abonament nie był wysoki, może też się wstrzelisz. A promocję i reklamę masz tu w cenie, podobnie jak zintegrowanie z allegro, fb, pocztą itd.

Postprzez Oprast » Pn kwi 20, 2015 1:12 pm

Inwestorka napisał(a):Pytanie takie jak w nagłówku. Chciałabym sprzedawać kilka rzeczy związane z dietą, byłaby to głównie spożywka. Czy nie będzie problemu, żeby sprzedawać takie rzeczy na sklepie internetowym?

Spróbuj założyć tu http://sky-shop.pl/ tam nawet skórka jest tematyczna, 14 dni za darmo. Znajdź hurtownią, zintegruj itd.

Postprzez lenaiwanowicz » Wt kwi 21, 2015 12:07 pm

oczywiście można, ale trzeba uważać na daty ważności i oczywiście zadbać o szybka wysyłkę w odpowiednich opakowaniach :)

Postprzez inv » Cz kwi 23, 2015 2:22 pm

Oczywiście, że można. Najlepiej wybrać dobrą platformę, oprogramowanie połączone z systemem księgowo-magazynowym
http://eimag.pl/ i można działać.

Postprzez Isssska » Pt kwi 24, 2015 9:17 pm

pewnie , że tak . ja też wysyłam, ale pakowane hermetycznie głównie. zwróc uwagę na kuriera, bo ja mialam problem z fedex i siódemka nie doreczali mi na czas i klops. Teraz mam Inter pack i jest ok, bo gwarantują mi , ze jutro paczki będą u mojego klienta i to za darmo! :) zobacz co ci się opłaca i w to inwestuj, ale ja bym radziła spożywkę hermetyczną, bo pani Wiola z kuriera powiedziała mi, ze na to zawsze mam ubezpieczenie i to można przewozić.

Postprzez zygmuntF » Pn kwi 27, 2015 12:02 pm

Przy planowaniu otworzenia sklepu internetowego, warto od razu pomyśleć o szybkich płatnościach online. Bardzo ważna dla klienta jest błyskawiczna realizacja zamówienia. Sprawdź ofertę operatora płatności, np. Dotpay.

Postprzez kasiacal » Pt maja 08, 2015 3:44 pm

Też ostatnio o tym myślałam... popyt na takie produkty jest teraz bardzo duży, zatem myślę, że dobra reklama, wartościowe produkty i na prawdę można nieźle zyskać na takim biznesie :) Polecacie shopera?

Postprzez zygmuntF » Pn maja 18, 2015 11:28 am

Shopper, allegro lub sklep na facebooku jest dobre na początek. Możliwości jest wiele, wystarczy chcieć i dobrze wszustko zaplanować, zorganizować.

Następna strona

Powrót do Własny sklep internetowy