Zarejestruj

Czy warto mieć własny sklep internetowy?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: Czy warto mieć własny sklep internetowy?

Postprzez klucznik » Cz wrz 10, 2015 4:25 pm

Myślę, że warto ponieważ to buduje markę firmy. Można bawić się w amartoszczyzne i sprzedawać na allegro, ale lepiej mięć sklep z zamawianiem tak jak sensile.eu ma dużo asortymentu pogrupowanego i uważam, że robią to świetnie. Sklep jest łatwy w obsłudze choć produkty są same się bronią :)

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez zygmuntF » Pt wrz 11, 2015 10:17 am

Dużo jest artykułów na ten temat, ja polecam ten: http://www.dotpay.pl/analiza-internetowa-i-obsluga-platnosci-online-czyli-przepis-na-idealny-sklep-internetowy/

Postprzez monikaxd » Cz lis 05, 2015 1:48 pm

Myślę, że warto. Dobrze jest, gdy taki sklep posiada formę płatności internetowych Dotpay.

Postprzez maxshop » Pt lis 06, 2015 6:23 am

Większość oferowanego na naszym rynku oprogramowania do prowadzenia sklepów internetowych posiada integracje z płatnościami, systemami ratalnymi czy spedytorami.

Podczas budowania sklepów internetowych dla naszych klientów zauważyliśmy tendencję odchodzenia od Allegro z uwagi na wysokie koszty sprzedaży oraz brak powracających klientów.

Własny sklep internetowy, to bardzo fajna i wdzięczna forma biznesowa :)

Pozdrawiam Tomasz
Oprogramowanie MaxShop

Postprzez darek95 » Wt lis 10, 2015 11:00 am

Pewnie, że warto. Ważne jest jednak, żeby wybrać dobrego operatora płatności. Według mnie najlepszą opcją jest Dotpay.

Postprzez Diana21 » Wt lis 17, 2015 1:37 pm

Na pewno jest tańszy od stacjonarnego;) jak się znajdzie jakąś niszę, coś co ludzie będą chcieli kupować, to warto, otwieranie tysięcznego sklepu z np. damską odzieżą, nie mając na niego szczególnego pomysłu raczej nie ma sensu;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez tomwiel » Śr lis 25, 2015 1:12 pm

RedCart napisał(a):Warto, szczególnie ze względu na niezależność - prowadzenie własnego biznesu to obecnie najatrakcyjniejsza forma zatrudnienia. Będąc właścicielem sklepu internetowego nie musimy tak jak w przypadku sklepów stacjonarnych ponosić kosztownych opłat za czynsz, magazynowanie towaru i opłacanie pracowników. Jeśli mamy wystarczająco silną motywację do pracy, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami :)

i myślę, że w tej wypowiedzi mamy zawarte wszystko ;)

Postprzez Znajda » Śr gru 09, 2015 2:52 pm

A czy nie warto używać i jednego i drugiego. Chodzi mi o możliwości posiadania sklepu internetowego i do tego nadal szukanie możliwości sprzedaży przez Allegro.
Bo jakby nie patrzeć to wciąż jest bardzo szeroki rynek sprzedażowy.
Moim zdaniem nie trzeba się ograniczać do jednego miejsca jak coraz prościej można mieć kilka.

Postprzez monikaxd » Pt gru 18, 2015 11:42 am

Tak dokładnie, nie trzeba się ograniczać tylko do jednej opcji. Skorzystaj z naszych rad i działaj! Masz już prawie wszystko tutaj podane jak na tacy.

Postprzez hollafool » Pt gru 18, 2015 1:23 pm

Teraz już chyba mało który biznes funkcjonuje bez własnej strony www. To jest Twoje własne narzędzie do reklamowania Twojego produktu, którym sam zarządzasz tak jak chcesz więc bądźmy wdzięczni nowej technologii :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Własny sklep internetowy