Zarejestruj

Ile zarabiacie na sklepach internetowych?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Ile zarabiacie na sklepach internetowych?

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 11:24 am

Wiem, ze pytanie bardzo ogólne, ale typowe na pochwalenie się. Ja mam sklep internetowy na którym zarabiam około 500 zł miesięcznie (to już tak na czysto po odliczeniu wszystkiego). Może ktoś powie, że kasa z tego żadna, ale ja poświęcam na ten sklep 15 minut dziennie. Gdybym posiedział kilka godzin więcej, to sumki byłyby okrąglejsze.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Ile zarabiacie na sklepach internetowych?

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 2:51 pm

szczerze mówiąc bardzo wiele zależy od tego jaki prowadzi się sklep, jaką sprzedaż w nim mamy i w jakim stopniu jest on znany w sieci. Na pewno na sklepie internetowym można sporo zarobić, jednakże trochę wysiłku takze musimy w to włożyć.

Postprzez Gloria » Wt sie 26, 2014 5:51 pm

Ja mam obecnie sklep z koszulkami, na czysto wychodzę na nim jakieś 2500 zł, ale to już tak dosłownie na czyściutko. Teraz planuję dodatkowy sklep z gadżetami erotycznymi, bo wiem że na to jest duży popyt.

Postprzez Gabrys » Pn wrz 01, 2014 1:43 pm

Ja planuję założyć jeszcze jeden teraz sklep w nietypowej branży, a mianowicie ezoteryka. Wiem, że jest na to nisza. Oczywiście pieniadze na inwestycję się przydadzą, może jakaś pożyczka czy coś, zobaczymy. Też przewiduję, że mógłby generować taki sklep na początek z kilka stówek, a koszty - kwestia sprowadzenia towarów od chińczyków. Marża średio 300%

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:53 pm

Tak ezoteryka to nisza, dlatego jeśli wybierzesz dobry rodzaj promocji Twojego sklepu możesz sporo zarobić. Kwestia jakiegoś oryginalnego pomysłu;)

Postprzez liam » Cz lis 23, 2017 8:52 am

15 minut dziennie? Szczerze mówiąc coś mi ciężko w to uwierzyć. Przeciez samo przyjęcie kuriera który przychodzi po odbiór paczek to 5 minut. Kolejne 10 to co, spakowanie zamówień? :D

Postprzez MarcinProchowski » Śr lis 29, 2017 10:08 am

Może jak ktoś ma szereg pracowników to wtedy i poświęca sklepowi 15 minut tylko gdzie tu sens i logika jak się samemu nic nie robi to lepiej zastąpić jednego z pracowników i zawsze to jeden etat w kieszeni zostaje. Typowe przechwałki raczej nie mające odzwierciedlenia w poważnym biznesie. A ten potrafi być poważny nawet jak się zapałki sprzedaje, bo to nie od tego zależy.

Postprzez filantrop » Wt lut 27, 2018 1:08 pm

Ja muszę przyznać, że u mnie początkowo nie było kolorowo... dopiero po jakimś czasie zrozumiałem, że jakośc usług i działania marketingowe również mają ogromny wpływ na wyniki i osiągnięcie sukcesu na rynku. Początkowo korzystałem z platformy playsms.pl jako narzędzie marketingu smsowego, ale teraz stworzyli wtyczkę do wordpressa https://wordpress.org/plugins/playsms-woocommerce/ która pozwala na zarządzanie powiadomieniami sms w prosty sposób. Cały czas szukam nowych rozwiązań i dzięki temu zyski są coraz większe

Powrót do Własny sklep internetowy