Zarejestruj

jak powinna wygladac dobra strona www sklepu?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: jak powinna wygladac dobra strona www sklepu?

Postprzez zarzadzaj1gip » Cz lis 19, 2015 3:05 pm

Też uważam, że przejrzystość jest bardzo ważna. Jak ktoś nie będzie mógł znaleźć interesujących go rzeczy to opuści stronę.

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez hollafool » Wt lis 24, 2015 10:07 am

Ważny jest cały plan marketingowy, a nie sama strona, ale prawdą jest, że warto się jednak przyłożyć do jej projektowania i zrobić ją z głową bo w końcu strona ma służyć jako Twoja wizytówka. Ja za radą speców z Proedit postawiłem na przejrzystość i intuicyjność.

Postprzez Aleksandra16 » Pt gru 11, 2015 11:02 am

Nowoczesny i intuicyjny wygląd sklepu są chyba priorytetami, jeśli chcemy dobrze wystartować w e-commerce. Znalazłam ciekawy artykuł http://alterweb.pl/-co-zrobic-aby-nasz-sklep-internetowy-mogl-byc-nazwany-wzorowym o wzorowym sklepie internetowym więc serdecznie polecam osobom rozpoczynającym swoją karierę ze sprzedażą online.

Postprzez bryliant » Pn gru 14, 2015 9:19 pm

Przede wszystkim musi wzbudzać zaufanie a nawigacja powinna być intuicyjna. Testy dowodzą, że maksymalne skrócenie procesu zakupu (np. poprzez ograniczenie liczby wymaganych pól do wypełnienia) i przejrzyste przeprowadzenie transakcji (ostateczna cena widoczna już na pierwszym ekranie, a nie że pod koniec transakcji klient dowiaduje się nagle o dodatkowych opłatach) prowadzi do zwiększenia liczby zakupów wykonywanych w sklepie.

Postprzez wanda123 » Cz sty 21, 2016 12:15 pm

jedna z niewielu agencji, która bardzo profesjonalnie podchodzi do zleceń i zajmuje się kompleksowo każdym indywidualnym klientem. świetne projekty stron. dużo pakietów jeśli chodzi o promocję stron. warto zobaczyć ich propozycje tutaj http://www.cleveragency.pl/sklepy_internetowe .

Postprzez zygmuntF » Pn sty 25, 2016 10:37 am

Zwróć uwagę też, żeby nie przekombinować z tym wyglądem sklepu. Prostota i przejrzystość to podstawa. Ważne, żeby klienci nie mieli kłopotów z zamówieniami. Powodzenia!

Postprzez majaa » Cz mar 23, 2017 12:58 pm

zygmuntF ma rację. Ja tam osobiście jestem ciemna w tych wszystkich programach komputerowych, więc nie ma szans żeby sama poradziła sobie ze stworzeniem i prowadzeniem strony internetowej. Znajoma poleciła mi firmę, która się tym zajmuje. Z firmą http://www.nowapozycja.pl/tworzenie-stron/ współpracuję już kilka miesięcy, a strona przez nich wykonana jest super. Klienci są zadowoleni i to najważniejsze.

Poprzednia strona

Powrót do Własny sklep internetowy