Zarejestruj

Jak założyć sklep w internecie

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: Jak założyć sklep w internecie

Postprzez Oprast » Pt mar 20, 2015 2:26 pm

sebix napisał(a):Jeśli chodziłoby o funkcjonalności i prosty w obsłudze panel to bym polecał Red Cart . Mam ich oprogramowanie i nie narzekam. Konsultantów zatrudnili kumatych, w razie wątpliwości można ich dopytać.

później płacisz i mają Cię w dup*e, więcej wydają kasy na marketing szeptany niż żeby wspierać klientów!

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez Honorata » Pn wrz 14, 2015 8:42 am

Mam takie same doświadczenia, lecą sobie w kulki. Ogólnie odradzam RedCarta. Osobiście przeniosłam się na Prestashop i jestem bardzo zadowolona. Tutaj znajdziesz fajny artykuł http://www.sklepwinternecie.pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ który mi bardzo pomógł:)

Postprzez jatka » Wt wrz 15, 2015 3:49 pm

Wydaje mi się, że ten artykuł może Ci pomóc http://www.sklepwinternecie.pl/otwarcie-sklepu-internetowego-pomysl-na-biznes/. Dużo ciekawych rzeczy, jasno wszystko napisane. Ja jak otwierałam swój sklep też szukałam informacji w internecie:) Powodzenia!

Postprzez zygmuntF » Śr wrz 16, 2015 8:49 am

Warto też zwrócić uwagę na integracje z operatorem płatności, np. Dotpay. Żeby później się tym nie martwić.

Postprzez kotylion » So paź 03, 2015 10:49 am

O tym wszystkim piszą w internecie, ale moim zdaniem najważniejsze to odpowiednie wybranie branży - z mała konkurencją lub niszowej. Przez mocno konkurencyjną nie sposób się przebić, kasy trzeba dużo i nawet dobrzy pozycjonerzy nie bardzo mogą pomóc . Wiem cos o tym

Postprzez marekzegarek » Cz paź 15, 2015 10:50 am

Co do samego sklepu to gdybyś się zastanawiał nad uruchomieniem sklepu to mogę polecić zespół programistów Graphcom. Dla nas napisali taki sklep, korzystamy z niego już 2 rok i jesteśmy zadowoleni. Sprzedaż, którą zrealizowaliśmy w sklepie internetowym jest od razu widoczna w systemie, itd. www.software.graphcom.pl

Postprzez MEDUZ » Pt paź 16, 2015 7:46 am

Tak jak napisali poprzednicy. Dobra, intuicyjna strona internetowa to już jest duża część sukcesu

Postprzez maxshop » Śr paź 21, 2015 8:04 am

Na dzień dzisiejszy dla właściciela sklepu najważniejsze jest dobre i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie oraz pomoc techniczna programistów. Bez przecenienia jest także możliwość dowolnej modyfikacji oprogramowania pod indywidualne potrzeby klienta. Tym wszystkim się zajmujemy dla naszych klientów.

Dla użytkowników, przejrzysty i elegancki projekt sklepu w systemie mobilnym RWD aby można było przeglądać na urządzeniach mobilnych. Musi też być odpowiednio atrakcyjna i duża ilość produktów, gdyż klient patrzy dzisiaj na koszty przesyłki. Koszty przesyłek niestety mocno obciążają kieszeń kupującego.

Postprzez Kamil2 » Wt lis 10, 2015 2:54 pm

A jakie sposoby płatności proponujecie? Mi wszyscy polecają Dotpay i z tego co czytałem wydaje się to sensowna opcja, ale może ktoś wypróbował i powie czy w praktyce faktycznie tak sprawnie działa?

Postprzez Kumata » Cz lis 26, 2015 11:12 am

A myślałaś może o PayPal, to też całkiem spoko opcja i oczywiście tradycyjne sposoby jak przelew internetowy i paczka za pobraniem, bo nie każdy ma kartę.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Własny sklep internetowy