Zarejestruj

Jak założyć sklep w internecie

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: Jak założyć sklep w internecie

Postprzez miroon » Wt gru 01, 2015 12:27 pm

Korzystamy z oprogramowania http://www.automicob2b.pl. Żaden z gotowych systemów nie był w stanie udźwignąć naszych potrzeb. Klienci mają dostęp do spersonalizowanej oferty, historii zamówień. Jest też możliwość negocjacji cen dla stałych klientów, którzy skontaktują się z nami.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jak założyć sklep w internecie

Postprzez maxshop » Śr gru 09, 2015 11:47 am

Kamil2 napisał(a):Mi wszyscy polecają Dotpay i z tego co czytałem wydaje się to sensowna opcja, ale może ktoś wypróbował i powie czy w praktyce faktycznie tak sprawnie działa?

Jest OK, ale ja osobiście bym chyba szedł w kierunku Payu. Znają go allegrowicze.
PayPal też jest OK, konfigurujesz wszystko przez internet w 5 minut ? Część z naszych klientów korzysta z tej opcji nawet przy wpłatach dla nas kupowane oprogramowanie sklepów MaxShop.

Co do kart kredytowych, to w Polsce słabo są rozpowszechnione. Polacy przez internet nie bardzo są chętni podawać dane.

Pozdrawiam Tomasz
Oprogramowanie sklepów internetowych MaxShop

Poprzednia strona

Powrót do Własny sklep internetowy