Zarejestruj

Jak założyć sklep w internecie

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Jak założyć sklep w internecie

Postprzez franklin » Pt gru 27, 2013 3:23 pm

witam

Mam zamiar otworzyć sklep w internecie? Jakie formalności muszę w tym celu spełnić??

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jak założyć sklep w internecie

Postprzez matti16 » N gru 29, 2013 11:48 am

Jeśli chodzi o prawne wymogi, to są one takie same jak w przypadku innej działalności. Trzeba tę działalność zgłosić i poczynić inne adekwatne kroki.

Postprzez jarko45 » Wt sty 07, 2014 9:18 am

Ja z prawnymi wymogami nie miałem problemu, ale wiedzy technicznej jak taki sklep założyć nie miałem dlatego skorzystałem z wiedzy profesjonalnej firmy sem7.pl

Postprzez webownia » Wt sty 21, 2014 10:54 am

cześć,
założenie własnego sklepu internetowego może być świetnym pomysłem pod warunkiem, że wszystko wcześniej dokładnie zaplanujemy i przemyślimy. Ważne są nie tylko pomysły na produkty, layout itd, ale również kwestie techniczne takie jak np. wybrane skrypty. Więcej na ten temat znajdziecie w tym artykule http://webownia.pl/blog/darmowe-sklepy-internetowe-na-co-zwracac-uwage.html. powodzenia :)

Postprzez lebek7 » Wt sty 28, 2014 9:54 pm

świetna porada, takze szukałam tego tematu i jakoś nie mogłam trafić;)

Postprzez Bronki » Śr lut 05, 2014 1:06 pm

franklin napisał(a):witam

Mam zamiar otworzyć sklep w internecie? Jakie formalności muszę w tym celu spełnić??

sam chcesz założyć takowy sklep czy będziesz zlecał wykonanie tego firmie reklamowej ? Bo jeśli chcesz zlecić mogę dać Ci namiary na prestiżowa firmę

Postprzez kalinabors » N paź 26, 2014 6:46 pm

Jak chodzi o formalności, to działa podobnie, jak w przypadku zakładania firmy stacjonarnej. Różni się tylko forma. Na początek dobrze jest skorzystać z pomocy i zacząć np. od stopera. To prosta w obsłudze platforma, która umożliwi Ci wystartowanie i dalsze prowadzenie sklepu.

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:51 pm

Na pewno przyda się jakaś koncepcja strony internetowej. Aby sklep przynosił dochody, nalezy przedstawić ofertę w ciekawy sposób. Warto pomyśleć też o pozycjonowaniu strony, wtedy sukces gwarantowany:)

Postprzez Toxi » Cz sty 29, 2015 11:57 am

Najlepiej znaleźć jakieś dobre biuro rachunkowe, takie jak i z nim zacząć podstawy swojej firmy.

Postprzez sebix » Cz mar 05, 2015 2:05 pm

Jeśli chodziłoby o funkcjonalności i prosty w obsłudze panel to bym polecał Red Cart . Mam ich oprogramowanie i nie narzekam. Konsultantów zatrudnili kumatych, w razie wątpliwości można ich dopytać.

Następna strona

Powrót do Własny sklep internetowy