Zarejestruj

Jaka firma do projektowania sklepu

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Jaka firma do projektowania sklepu

Postprzez Justynaa » Śr maja 06, 2015 7:24 am

Hej chce otworzyć sklep internetowy, mam tez sporo innych rzeczy na głowie i pomyślałam, że fajnie by było skorzystać z kompleksowej pomocy firmy. Znalazłam ciekawą firmę Positive - Power, podobają mi się realizacje, które do tej pory wykonali http://www.positive-power.pl/realizacje?cid=27. Jak myślicie jest to dobry pomysł? Może jednak powinnam zrobić wszystko sama? I co sądzicie o tej firmie, miał ktoś z nią kontakt?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jaka firma do projektowania sklepu

Postprzez rafek34 » Pn maja 11, 2015 5:55 pm

Skorzystanie z usług tego typu firm jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Stworzą oni nie tylko funkcjonalny sklep, ale również podpowiedzą i będą służyć swoją pomocą. Ze swojej strony polecam firmę http://www.agencja-eyedesign.pl/.

Postprzez MarkusSy » Pn maja 11, 2015 9:32 pm

Ja również podjęłem się prowadzenia sklepu i miałem dylemat co do wyboru samej firmy. Po kilku tygodniach kombinowania zdecydowałem się na sellingo i teraz chciałbym się podpytać jak uważacie. Na pewno wykupię u nich abonament, czyli całe prowadzenie sklepu, hosting, moduł pocztowy etc. Natomiast interesuje mnie wpływ graficznej strony sklepu na sprzedaż. Może ściągnąć skądś jakieś szablony i skorzystać z minimalnych poprawek, które zapewnia abonament, czy iść za ciosem i tworzyć u nich też stronę lub stronę z podstronami? Mam dylemat, bo nie jest drogo ale zawsze to pieniądz w kieszeni. Doradźcie.

Postprzez Alex » Wt maja 12, 2015 11:02 am

Zapraszam do kontaktu ze mną.
Udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania w tematyce sklepu internetowego.

mój email
aleksanderm4@gmail.com

w temacie proszę wpisać "sklep internetowy"

Postprzez zygmuntF » Wt maja 12, 2015 1:00 pm

Jeżeli chodzi o operatora płatności internetowych to z czystym sumieniem polecam Dotpay.

Postprzez Wojaczek » Cz maja 28, 2015 12:45 pm

Justynaa napisał(a):Hej chce otworzyć sklep internetowy, mam tez sporo innych rzeczy na głowie i pomyślałam, że fajnie by było skorzystać z kompleksowej pomocy firmy. Znalazłam ciekawą firmę Positive - Power, podobają mi się realizacje, które do tej pory wykonali http://www.positive-power.pl/realizacje?cid=27. Jak myślicie jest to dobry pomysł? Może jednak powinnam zrobić wszystko sama? I co sądzicie o tej firmie, miał ktoś z nią kontakt?

Witam, przy dużym natłoku obowiązków lepiej powierzyć wykonanie tak ważnego zadania komuś kto będzie miał na to czas i dobrze to wykona. Muszę przyznać, że o firmie Positive Power słyszałem, mój znajomy podejmował z nimi współpracę i miał o nich pozytywne zdanie. Życzę powodzenia z nowym sklepem, pozdrawiam.

Postprzez KarolMC » Śr cze 17, 2015 11:25 am

Jeżeli nie siedzicie w temacie, to na pewno nie polecam tworzenia sklepu internetowego zupełnie samodzielnie. Jeśli oczywiście liczycie na jakieś efekty w postaci odpowiedniej liczby klientów. Sklep musi posiadać odpowiednią szatę graficzną, musi być poprawnie zoptymalizowany i funkcjonalny, tak żeby użytkownicy w ogóle natrafili na niego w sieci, a następnie pozostali na stronie i dokonali zakupu. Zatem najczęściej nie ma co porywać się na samodzielną pracę nad sklepem. Ze swojej strony mogę polecić firmę Setia - http://www.setia.pl/. Działają kompleksowo, zajmą się wszystkim od A do Z. Robiłem już u nich 3 sklepy i z każdego jestem bardzo zadowolony. Sklepy są bardzo funkcjonalne, a odpowiednia optymalizacja+pozycjonowanie zapewniają stały ruch klientów :)

Postprzez JoannaM » Śr paź 28, 2015 7:48 am

Szczerze mogę polecić CleverAgency, jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z efektu. Oprócz stworzenia samego sklepu oferują też pomoc w wyborze oferty i kontakt z hurtowniami. Teraz korzystam jeszcze z usług marketingowych promujących mój sklep w całym Internecie.

Postprzez sprinter » Pt paź 30, 2015 9:48 pm

Posiadam ograniczony budżet, wiadomo jak każdy ale z chęcią stracę całe zyski z solidną firmą by wpakować się w kolejne wydatki w postaci przyjaznego sklepiku.
Proszę o kontakt, warunek długie CV.

Postprzez maxshop » Pn lis 02, 2015 7:53 am

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sklepów internatowych opartych o oprogramowanie Max Shop. Polecamy skorzystać z darmowej, 14 dniowej wersji demo.

Pozdrawiam Tomasz
Sklep internetowy MaxShop

Powrót do Własny sklep internetowy