Zarejestruj

Jaka platforma na sklep internetowy będzie najlepsza?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: Jaka platforma na sklep internetowy będzie najlepsza?

Postprzez vitalek4 » Cz sie 13, 2015 1:17 pm

reklama na allegro, to chyba, a nawet na pewno zabronione i jak Cie ktoś zgłosi, albo wyłapie nadgorliwiec to masz po koncie,a to sie nie opłaci gdy stracisz konto z kilkoma tyś. pozytywów

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez robert3435 » Cz sie 13, 2015 3:09 pm

Witam
Polecam stronę na której warto zarobić niezłą i darmową kasę .
Polecam
http://pracarobert.webnode.com//

Postprzez orzel85 » Pt sie 28, 2015 12:28 pm

Presta i Magento to oprogramowania dla osób, które mają zaplecze techniczne.

Zastanów się nad platformą sklepową, lecz najpierw przetestuj ich kilka i zobacz, która najbardziej spełnia Twoje potrzeby. Dla osób, które sprzedają produkty, w których liczy się ich wygląd, polecam Shoplo.com, ponieważ oferuje Ci super szablony RWD do wyboru (darmowe). Dodatkowo, jest mega proste w obsłudze i ma dużo integracji z zewnętrznymi kanałami sprzedaży (w tym marketplaces). Największą zaletą jest pomoc ze strony Shoplo w edukacji i zwiększaniu sprzedaży - czy to przez trenera ecommerce, pakiet na start, akademia ecommerce shoplo, spotkania z zespołem Shoplo offline czy targi Ecommerce Day Poland.

Postprzez marekzegarek » Śr wrz 02, 2015 11:25 am

Jezeli zdecydujesz sie na stworzenie takiej platformy od zera, to mogę polecić Graphcom. Oprócz wdrożeń ERP, specjalizują się także w pisaniu oprogramowania na zamówienie: http://www.software.graphcom.pl

Postprzez zygmuntF » Pn wrz 07, 2015 8:59 am

shoperpl napisał(a):Własny system płatności, w pełni zintegrowany ze sklepem, dodatkowo z prowizją najniższą na rynku - to na pewno jeden z elementów, którym powinno się kierować szukając właściwego dla siebie oprogramowania. Sklep internetowy ma sprzedawać. Komfort prowadzenia takiej działalności jest niezwykle istotny. Ważne jest też by dobrać optymalne rozwiązanie - które pozwala oszczędzać na codziennych procesach sklepowych, jak np. przelewy za zakupy. Oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system: Płatności Shoper. Atutem tego rozwiązania jest najniższa prowizja na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć np. na promocję sklepu. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej informacji tutaj: https://www.shoper.pl/platnosci/
Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).

No właśnie w Shoper można skonfigurować płatności bardzo łatwo i zintegrować z Dotpay. Proste w obsłudze, polecam.

Postprzez Morel » Pn wrz 14, 2015 1:27 pm

shoperpl napisał(a):Własny system płatności, w pełni zintegrowany ze sklepem, dodatkowo z prowizją najniższą na rynku - to na pewno jeden z elementów, którym powinno się kierować szukając właściwego dla siebie oprogramowania. Sklep internetowy ma sprzedawać. Komfort prowadzenia takiej działalności jest niezwykle istotny. Ważne jest też by dobrać optymalne rozwiązanie - które pozwala oszczędzać na codziennych procesach sklepowych, jak np. przelewy za zakupy. Oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system: Płatności Shoper. Atutem tego rozwiązania jest najniższa prowizja na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można z powodzeniem przeznaczyć np. na promocję sklepu. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej informacji tutaj: https://www.shoper.pl/platnosci/
Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).

W sky-shop dotpay 1.7 yf cały okres, co znów za o... u shoper'a??? ile to można cierpieć za wszystko trzeba płacić-płacić-płacić...

Postprzez maxshop » Śr paź 21, 2015 12:51 pm

Koszty zawsze się pojawiają niezależnie czy to jest sklep stacjonarny czy internetowy. Programów do prowadzenia sklepów internetowych jest bardzo dużo i wiem, że może to doprowadzić do bólu głowy przy wyborze tego jednego.

Bardzo duży problem oprogramowania, to duplikacja linków do produktów. Ten problem plus brak odpowiedniego wsparcia wskazali nam klienci, którzy przenosili się na nasze oprogramowanie.

Zachęcam do zapoznania się z naszą wersją demonstracyjną, może przypadnie Tobie do gustu.

Pozdrawiam Tomasz
Zespół MaxShop

Postprzez liam » Śr paź 19, 2016 10:05 am

Ja miałem dwa różne oprogramowania i najlepiej u mnie się sprawdziło to, któro mam teraz - sellingo.pl tam funkcje są chyba takie same w miarę jak u konkurencji ale różni je to, że cena jest bardzo niska przy bardzo dużym transferze dostępnym. U nikogo z konkurencji niei widziałem takich dostępnych możliwości. No i co tu dużo gadać - od roku czasu zero awaryjności, ani razu mi serwery nie padły ani nic z tych rzeczy.

Postprzez Palaryna » Śr paź 19, 2016 12:12 pm

potwierdzam z całą odpowiedzialnością bo i ja mam sellingo. przypadkiem bo przypadkiem ale jest :D splajjtował mój wczesniejszy dostawca usług i się opamiętał tak ze tydzień czasu miałem na przeniesienie wszystkiego gdzieś indziej i esprzedaż po prostu zaproponowała że to wszystko zrobią, więc poza tym że teraz dobrze funkcjonuje to po prostu uratowali mi dupę.

Postprzez MarcinProchowski » Pt paź 21, 2016 8:07 pm

"To wszystko zrobi", czyli jak, zrobili oprogramowanie dla Ciebie specjalnie czy co? Wprawdzie nic mnie nie pali do takiej nagłej decyzji jak u Ciebie ale tak powoli zaczynam się rozglądać nad czymś pożądniejszym

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Własny sklep internetowy