Zarejestruj

Jaka platforma na sklep internetowy będzie najlepsza?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Jaka platforma na sklep internetowy będzie najlepsza?

Postprzez Need » So sty 04, 2014 2:47 pm

Jaka Waszym zdaniem platforma na sklep internetowy będzie najlepsza? Czy znacie Magento? Myślałem nad Magento, ale słyszałem też że jest bardzo dziurawy i zawiły. A co Wy o tym sądzicie? Może Presta będzie lepsza?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jaka platforma na sklep internetowy będzie najlepsza?

Postprzez lebek7 » Wt sty 28, 2014 5:42 pm

Myślę, że Magento naprawdę dobrze się sprawdzi. Jest prosta w obsłudze, a także łatwo znaleźć się w jej opcjach. Myślę, że to bedzie wystarczająca platforma pod sklep internetowy.

Postprzez brandmaster » Śr kwi 02, 2014 1:27 pm

To zależy od funduszy, które zamierza się na ten cel przeznaczyć.

Postprzez phupracusw » Pt lis 07, 2014 7:49 pm

ja osobiście korzystam z prestashop darmowy ciągle aktualizowany i łatany system magneto jest systemem mało znanym,

Postprzez kalinabors » Wt gru 23, 2014 5:32 pm

Ja się tu już wypowiadałam, że bardzo dobry jest shoper. Znany, bo sporo firm z niego korzysta i według mnie nie bez powodu, bo odkąd założyłam sklep internetowy używam właśnie shopera i nie narzekam.

Postprzez Oprast » Śr sty 07, 2015 1:52 pm

kalinabors napisał(a):Ja się tu już wypowiadałam, że bardzo dobry jest shoper. Znany, bo sporo firm z niego korzysta i według mnie nie bez powodu, bo odkąd założyłam sklep internetowy używam właśnie shopera i nie narzekam.

wybierałem pomiędzy shoper'em i sky-shop.pl, funkcjonał prawie podobny, ale panel w sky-shop jest super wygodny +tam były potrzebne mnie integracji z hurtowniami.

Postprzez Dawid185 » Pn lut 16, 2015 12:43 pm

Zarówno Magento, jak i Presta miewają sporo "dziur" i awarii, a później jest problem z naprawą i nasz sklep nie funkcjonuje poprawnie. Warto zaufać bardziej profesjonalnym platformom, które zapewniają hosting, nielimitowane produkty i zamówienia. Obecne oprogramowanie, które testuję jest na tyle dobrze skonfigurowane, że kilkanaście przydatnych opcji funkcjonuje bezawaryjnie. Zarządza tym jedna osoba i z łatwością daje sobie radę. Warto też szukać promocji, np. idealnysklep.pl dorzuca mailing do sporej grupy odbiorców w gratisie.

Postprzez jedrzejczyk » Pn mar 02, 2015 1:05 pm

Na start lepiej jest prowadzić swoją działalność na Allegro (produkty) lub FairSquare (usługi). Prowadzenie sklepu na platformach promocyjno-sprzedażowych pomoże nam zdobyć klientów. Mając bazę stałych klientów można zastanowić się nad własnym sklepem internetowym.
Krzysztof Jędrzejczyk

Postprzez sebix » Cz mar 05, 2015 1:50 pm

W większości platform do sklepów internetowych to mnie najbardziej załamywały szablony graficzne...były na niskim poziomie. Dopiero na stronie zaproponowali jakieś sensowne grafiki, także tutaj założyłem sklep. Polecam. Ceny mają bardzo przyzwoite, a sam panel administracyjny bardzo intuicyjny.

Postprzez Oprast » So mar 21, 2015 2:57 pm

jedrzejczyk napisał(a):Na start lepiej jest prowadzić swoją działalność na Allegro (produkty) lub FairSquare (usługi). Prowadzenie sklepu na platformach promocyjno-sprzedażowych pomoże nam zdobyć klientów. Mając bazę stałych klientów można zastanowić się nad własnym sklepem internetowym.

można po prostu reklamować na allegro e-sklep np. znak wodny itp, u mnie oprogramowanie zintegrowane z allegro i automatycznie produkty i tam i tam.

Następna strona

Powrót do Własny sklep internetowy