Zarejestruj

Jaki sklep najlepiej otworzyć w internecie?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Jaki sklep najlepiej otworzyć w internecie?

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 2:50 pm

Witam

mam zamiar otworzyć sklep internetowy, jednakże nie wiem jaki najbardziej się opłaca? Co sprzedawać aby zarobić? proszę o wasze sugestie:)

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Jaki sklep najlepiej otworzyć w internecie?

Postprzez Olaa » Pt paź 31, 2014 12:55 pm

Myślę, że gdyby ktoś miał pomysł na dochodowy sklep internetowy raczej nie oddałby go tak po prostu...:)

Postprzez Oprast » Śr sty 07, 2015 1:45 pm

Ja bym poradził dropshipping poczytać możesz tu http://sky-shop.pl/jak_skutecznie_promowac_sklep_internetowy/

Postprzez america » Pt lut 13, 2015 7:51 am

na pewno kilka razy powinieneś się zastanowić nad tym, czy w necie potrzebny jest kolejny sklep z ciuchami. bo takich sklepów są setki. są to sklepy nie tylko polskie, ale i zagraniczne, które wysyłają do Polski. nawet prost z Chin można sobie zamówić tanie ubrania. więc musiałbyś zaproponować naprawdę oryginalne ciuchy (ale jednocześnie musiałyby się podobać ludziom, a nie tylko jakiejś garstce osób), żeby się wyróżnić z tłumu. dłużej zastanawiałabym się także nad otworzeniem sklepu z elektroniką, bo takich też jest już wiele. może nie powiedziałam Ci jaki sklep otworzyć najlepiej (bo chyba jednoznaczna odpowiedź na to pytanie nie istnieje), ale chyba nie liczyłeś, że ktoś poda Ci odpowiedź na tacy? ;)

Postprzez Diana21 » Pt lut 13, 2015 10:02 am

Aby zarobić, to trzeba sprzedawać coś na co jest popyt;) popytaj znajomych o rzeczy które ciężko dostać w sklepie, może naprowadzą Cię na coś;)
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez lotta » Pn lut 23, 2015 9:41 am

Właśnie, trzeba otworzyć sklep z towarem, na który jest zapotrzebowanie. Jeśli nawet znajdziemy odpowiedni towar to nie ma gwarancji, że ludzie będą go od nas kupować, bo zapewne konkurencja już jest i prężnie działa. A niełatwo wejść na przepełniony już rynek. Można więc znaleźć jakąś lukę, branżę, która jeszcze nie jest zagospodarowywana w internecie. Ale czy w takiej luce znajdzie się na tyle klientów by na nich zarobić, to nie wiem.

Postprzez 2karol1994 » Pn mar 30, 2015 12:28 pm

Zadawanie takich pytań mija się z celem, ponieważ nikt nie poda Ci na tacy pomysłu na dochodowy biznes.
Musisz zastanowić się, jakiego rodzaju sklepów jest mało, innymi słowy znaleźć niszę, w której się odnajdziesz.

Postprzez caedar » Pt mar 11, 2016 11:14 am

z odzieżą :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Powrót do Własny sklep internetowy