Zarejestruj

kody rabatowe i płatności w sklepie online

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

kody rabatowe i płatności w sklepie online

Postprzez MarcinProchowski » So sty 16, 2016 6:40 am

Potrzebuję wymienić oprogramowanie do sklepu z naciskiem na to, żeby jak najbardziej sprawnie chodziły płatności z PayU konkretnie i żeby można było łatwo modyfikować różne rodzaje rabatów, bonów, kodów i innych takich systemów motywujących.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: kody rabatowe i płatności w sklepie online

Postprzez liam » N sty 24, 2016 6:45 pm

Raczej są to podstawy w wymaganiach. Radzę sprecyzować o co dokładnie chodzi. Z tego co wiem to już jest zatrzęsienie na rynku. Sam wybierałem ok 5 miesięcy temu na czym stawiać sklep i z polecenia znajomego fachowca w branży wybrałem sellingo. Też mam payU, rabaty itd. ale ważniejsze dla mnie jest że akurat u nich masz kilka usług które ze sobą współpracują, no i nie o... się, mnóstwo dodatkowych funkcjonalności jak optymalizacja za którą nie płacisz dodatkowo, a jakby się to brało oddzielnie to ceny są obłędne.

Postprzez Palaryna » Pn sty 25, 2016 2:02 am

Przyjrzyj się raczej darmowemu pozycjonowaniu u nich, ja dlatego wybrałem eSprzedaż właśnie, bo ze mnie koleś zdzierał wielki znawca 5 stówek miesięcznie za to co tu jest w cenie - jak czytałem koszt abonamentu to przetarłem oczy ze zdziwienia, trochę się obeznałem czy to całkowity koszt i jak ogólnie idzie współpraca ludziom z esprzedażą i kolo od pozycjonowania poszedł na zieloną trawkę jeszcze tego samego dnia! efekty mam prównywalne w tym momencie do poprzednich a koszt dosłownie 30 zł na miesiąc za premium!

Postprzez MarcinProchowski » Pn sty 25, 2016 6:58 am

DObra, ładną godzinkę zajęło mi dojście do tego, że sellingo jest usługą esprzedaży :mrgreen: gardzę google tak jak i instrukcjami obsługi :mrgreen: a jeszcze pytanko mam takie krótkie, jak mam stary sklep i nadal mi odpowiada w nim szablon, to muszę u nich za niego płacić czy mogę użyć starego i podpiąć pod to sellingo?

Postprzez Palaryna » Wt lut 02, 2016 7:23 pm

podpinać możesz prawie co chcesz - integrują i grafikę Twoją i np z innymi programami jakie masz u siebie. przyznajmniej w moim przypadku nie było żadnego problemu ale najlepiej chyba po prostu zadzwonić i spytać

Postprzez klucznik » Pt sie 19, 2016 11:18 am

jeżeli chodzi o rabaty to sklep internetowy nie wyklucza też bardziej tradycyjnych kart rabatowych czy stałego klienta, można zawsze ją wysłać klientowi z pierwszym zamówieniem i na niej może być kod a o tyle mi się to wydaje fajnym sposobem że potem taka karta w portfelu zawsze o nas jaki firmie przypomina, świetne karty robią http://www.cardon.com.pl/karty-rabatowe/, bardzo dobrej jakości i projekt faktycznie jest bardzo indywidualny więc warto wziąć to pod uwagę

Powrót do Własny sklep internetowy