Zarejestruj

Marketing mobilny

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Marketing mobilny

Postprzez kali » Pt sie 21, 2015 12:29 am

Czy według Was marketing mobilny tj. masowa wysyłka wiadomości na platformach typu serwersms.pl może okazać się skuteczną formą promocji? Chodzi mi o powiadomienia sms ze statusem zamówienia oraz dotyczące aktualnych rabatów.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Marketing mobilny

Postprzez roman » Cz paź 01, 2015 2:13 pm

Moim zdaniem tak, choćby dlatego, że wiadomość trafia bezpośrednio do odbiorcy. Takie działania znacznie usprawniają komunikację z klientem, dzięki temu kupujący czuje się ważny dla firmy, co wiąże się z większą lojalnością do marki.

Postprzez zarzadzaj1gip » Cz lis 19, 2015 3:07 pm

Tak, ale tylko do klientów, którzy wyrazili na to świadomą zgodę i niezbyt często.

Postprzez filantrop » Pn lis 07, 2016 11:15 am

Social Media to teraz ważny element. Słyszałam o firmie brandgraf podobno fajnie to organizują. Moja znajoma korzystała z ich oferty. Na portalach społecznościowych można zamieścić ofertę, opinię, ludzie lubią gdy mają wszystko w jednym miejscu i pod ręką.

Powrót do Własny sklep internetowy