Zarejestruj

Oprogramowanie sklepu?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Oprogramowanie sklepu?

Postprzez Rysia » Pn kwi 28, 2014 7:15 am

Jakie polecacie oprogramowanie dla sklepu internetowego? Widziałam mnóstwo propozycji, ale nie wiem na co się zdecydować.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Oprogramowanie sklepu?

Postprzez RedCart » Śr kwi 30, 2014 7:32 am

My oczywiście polecamy siebie :)

Najważniejszym pytaniem jest jednak jakich funkcjonalności oczekujesz od oprogramowania względem własnego biznesu internetowego?
No i jakiego typu asortyment będziesz sprzedawać w sklepie?

Pozdrawiamy!
Platforma sklepów internetowych RedCart
http://redcart.pl/

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 11:23 am

RedCart jest w sumie ok, ale u nich na serwerze nie mamy dostępu do kodu, nie można dodać własnych widgetów, ewentualnie dokupić funkcjonalność.
Jednak wielkim plusem jest to, że system jest mega prosty i intuicyjny, a funkcji ma masę. Dlatego nawet osoba, która na oczy nie widziała hateemela czy pehapa, sobie poradzi. Integracja z porównywarkami, masa widgetów itd. No naprawdę wypas.

A i jeszcze jedno - popracujcie w redcarcie nad kwestią formatowania opisu produktów, bo tutaj jest trochę kulawo. Często ten edytor nie reaguje i zmiany na stronie produktu są nie do końca takie jak w edytorze.

Postprzez dejwid » Cz kwi 23, 2015 3:46 pm

Zobacz sobie na www.shoper.pl – można przetestować gratis, to sprawdzisz czy Ci odpowiada.

Postprzez skejt1 » Cz kwi 30, 2015 4:40 pm

Wybór rzeczywiście jest duży, dlatego może przed podjęciem decyzji warto przetestować konkretne rozwiązania, żeby się przekonać, co okaże się najlepsze. Np. na shoperze masz gratis okres testowy.

Postprzez karol1994 » Pt maja 08, 2015 9:07 am

Dobre i darmowe są Prestashop i Opencart, mają dużo opcji, które zdecydowanie ułatwią prowadzenie sklepu interetowego.
http://hyperweb.pl/

Postprzez zygmuntF » Wt maja 26, 2015 10:04 am

Ostatnio czytałem na stronie dotpay - zakładka "platformy sklepowe" - masz rozpisane prawie wszystkie. Można na spokojnie poczytać i wybrać najlepszy.

Postprzez DariuszU » N maja 31, 2015 2:21 pm

Osobiście testowałem dwa rozwiązania na platformie Wordpress:
- WooCommerce
- osCommerce

Bez dwóch zdań najlepsze pierwsze rozwiązanie:
- świetne wsparcie deweloperskie
- mnóstwo dodatków (bramki płatnicze, rozszerzenia magazynowe etc)
- elastyczność w konfiguracji
- prosta obsługa
- dobra obsługa posprzedażowa

Polecam
Darek
Dariusz Urban
Pasek biznesowy: http://www.pasekbiznesowy.pl/
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.Dotacje na innowacje.Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Postprzez liam » Pt lip 10, 2015 5:36 am

A patrzyłeś już na www.sellingo.pl? Moim zdaniem klasa, masz to za naprawdę małe pieniążki a nie ma się do czego przyczepić. Wszystkie funkcje są dostępne, a w razie problemów możesz się kontaktować z obsługą, mi się akurat nie zdarzyło coś takiego ale z doświadczenia wiem, że nawet jeśli to dodatkowo płatne byłoby to warto dołożyć i mieć święty spokój. W każdy razie jak wejdziesz na stronkę to możesz sobie sprawdzić demo i sklepu internetowego i panelu administracyjnego.

Postprzez Rzepa » Cz lip 23, 2015 9:23 am

Pretashop będzie chyba najlepszy.

Następna strona

Powrót do Własny sklep internetowy