Zarejestruj

przesyłki

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

przesyłki

Postprzez Palaryna » Śr lut 22, 2017 1:33 am

nie wiem czy zauważyliście i odczuliście to tak bardzo jak ja, że się cennik poczty polskiej zmienił. wcześniej byłem tradycjonalistą w tej dziedzinie, listy, paczki, kurier wszystko z PP żeby bajzlu nie było. ale w tym momencie jestem już przekonany, ze nawet pierwszy lepszy kurier będzie miał lepszą ofertę cenową niż oni. czemu firmy które i tak nie mają za dobrych not strzelają sobie jeszcze w stopę?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: przesyłki

Postprzez liam » Śr lut 22, 2017 11:24 pm

Myślę że najwięksi filozofowie tego nie wiedzą ;) dziwi mnie że w stosunku do poczty użyłeś sfirmuławania że żeby bajzlu nie było bo tam chyba burdel mają największy i jeszcze teraz głośno jest o tym że próbują się wykręcać od odszkodowań za niedostarczone listy. to dopiero burdello bum bum bo kurier by sobie na coś takiego w ogóle nie pozwolił

Postprzez Palaryna » Wt mar 14, 2017 9:22 pm

bajzlu miałem na myśli, że między paczkami i żeby wszystko wysyłać w jednym miejscu, nie mieć problemu że ktoś sobie życzył innego kuriera a ja z rozpędu dałem tego ;) mój znajomy miał sporo negatywów właśnie przez takie roztargnienie.

Postprzez liam » Śr mar 15, 2017 10:52 pm

to wiele zmienia w takim razie. i potwierdzam jak najbardziej punkt widzenia. pozostałeś przy poczcie czy też zmiana na innego usługodawcę?

Postprzez Palaryna » Cz mar 16, 2017 8:53 pm

Oczywiście, że zmieniłem, nie będę płacił takich kolosalnych pieniędzy tylko dlatego, ze mi się nie chce poznać regulaminu konkurencji. Tyle tylko, że pominąłem związanie się deklaracją ilości paczek korzystając przez brokera, to i trochę zaoszczędzę jeszcze przy tym.

Postprzez MarcinProchowski » Pn mar 20, 2017 1:26 am

ja się właśnie nad brokerem zastanawiam i niby proste jak to funkcjonuje ale mam pewne obawy, do kogo się z reklamacją zwracać w razie szkody albo zaginięcia paczki skoro jest pośrednik i jednak to zamawiam przez brokera. wątpliwości są.

Postprzez Palaryna » Wt mar 21, 2017 5:32 am

to trochę bez sensu sobie do tego stopnia podwyższać koszty przez taką zachowawczość bo przecież logiczne że kurier przejmuje odpowiedzialność wraz z momentem odbioru paczki z Twoich rąk. broker to tylko sprzedaż usługi, nic więcej. zresztą nie wiem może mam wyjątkowe szczęście ale mi w inpoście odkąd korzystam z Sendego to ani nic nie zaginęło, ani się nie zniszczyło. bezproblemowo.

Powrót do Własny sklep internetowy