Zarejestruj

Przykładowe ceny stworzenia sklepu internetowego

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Przykładowe ceny stworzenia sklepu internetowego

Postprzez dallan » Pt gru 04, 2015 3:54 pm

Ile tak przykładowo może mnie to wynieść, czy jest to stosunkowo droga usługa, czy raczej nie. Trochę jestem nie w temacie, a różne strony podają różne ceny.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Przykładowe ceny stworzenia sklepu internetowego

Postprzez zigzag » So gru 05, 2015 2:23 pm

Trochę dziwne pytanie, widać, że nie masz zielonego pojęcia w tym temacie. Ceny nie da się określić, bo różne sklepy mają rożne ceny, ponadto wszystko zależy od tego jak bardzo będzie rozbudowany sklep. Tak samo z tym czy to będzie drogo czy tanio, to już indywidualne podejście, bo dla jednej osoby np komputer za 4tys będzie strasznie drogim wydatkiem i zbędnym, a dla innej to grosze. Więc tak ja mówię to indywidualne podejście.

Postprzez dallan » So gru 05, 2015 6:09 pm

Zależy mi na tym, aby jednak kosztowało to jak najmniej (cięcie kosztów), ale przy zachowaniu jakiejś jakości. Znasz może jakąś dobrą firmę z dobrymi cenami?

Postprzez zigzag » So gru 05, 2015 10:13 pm

Ja bym nie robił nic po kosztach, no ale jak chcesz to ok, możesz skorzystać z usług http://papai.pl/ mają ciekawe projekty i sądzę, że za mniejszą cenę powinni też w miarę coś ciekawego zrobić. Ale radzę dopłacić i coś wypasionego kupić, wtedy sklep sam w sobie będzie przyciągał.

Postprzez maxshop » Śr gru 09, 2015 11:42 am

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oprogramowania sklepu internetowego MaxShop. Zachęcamy także do zapoznania się z wersją demonstracyjną. Myślę, iż nasz cennik powinien być satysfakcjonujący www.max-shop.pl

Pozdrawiam Tomasz
Oprogramowanie sklepów internetowych MaxShop

Powrót do Własny sklep internetowy