Zarejestruj

rozwój firmy, inwestować w narzędzia czy ludzi?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

rozwój firmy, inwestować w narzędzia czy ludzi?

Postprzez MarcinProchowski » Pt cze 17, 2016 1:42 am

po dynamicznym starcie przyszedł stabliny czas i zarobki. już ładnych parenaście miesięcy firma ma tendencje wzrostową w rozwoju. Pytanie teraz czy w związku z otwieraniem nowych działów w sprzedaży internetowej, wprowadzania wariantów produktu itp lepiej mi będzie zatrudnić pracownika realnego, czy też narzędzia jakieś komputerowe do obsługi tego?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: rozwój firmy, inwestować w narzędzia czy ludzi?

Postprzez liam » Pt cze 17, 2016 11:57 pm

chyba każdy wolałby żywego pracownika, bo zawsze można hehe, wydać dyspozycję mycia podłogi ;) Komputer raczej się zbuntuje ;) ale ale komputer się nie myli to jest zdecydowanie ważniejsze w biznesie, bo nikt ci nie walnie negatywnej opinii po necie że kijowy z cieie biznesmen. kwestia doboru oprogramowania, które też musi być na tip top dopracowane.

Postprzez MarcinProchowski » Pn cze 20, 2016 5:31 am

no właśnie o to konkretnie chciałem zapytać - co dokładnie miałbym niby wykupić bo teoretyzować to każdy może a mi trzeba coś co zwyczajnie się sprawdza!

Postprzez Palaryna » Pn cze 20, 2016 6:18 am

Mi się wydaje że najlepiej w rankingach wypada sellasist. Już porównywałem z każdej możliwej strony i wraz na niego trafiam. NIe jest to czysta teoria bo sąsiad obługuje swoją sprzedaż z sellasist i jest bardzo zadowolony a wcześniej też miał jakiś ddobry tylko mu za drogo to wychodziło i teraz mówi, że ma to samo nawet trochę więcej z możliwości a płaci wielokrotnie mniej.

Postprzez T85 » Pt cze 24, 2016 2:18 pm

Co realnie kupić? Dobry program, który ułatwi Ci prowadzenie firmy w taki sposób, że będziesz mógł się skupić na dalszym jej rozwoju, a nie na papierkowej robocie. Osobiście polecam produkty od RESET2 z Wrocławia, są na rynku od wielu lat i dbają o klientów i swoje programy, często je aktualizując.

Postprzez poster » So lis 26, 2016 5:42 pm

Wydaje mi się, że oba te elementy idą w parze. Narzędzia bez ludzi nie istnieją, zresztą jak i ludzie bez narzędzi. U mnie dużą kwestię kładzie się na wiedzą dotyczącą komputerów, szczególnie potrzebnych programów, których używamy. Przykładowo jeśli chodzi o sieci komputerowe z firmie to korzystamy z usług firmy Scazi, ponieważ nie jesteśmy firmą informatyczną i taka zewnętrzna firma bardzo pomaga nam w pracy.

Postprzez rachelka » Pt lut 24, 2017 11:45 am

Ja inwestuję też w reklamę i w to, żeby to wszystko wyglądało profesjonalnie. Zgłosiłam się też do studia fotograficznego Multiarte do pana Pawlaka, aby zrobili mi profesjonalne zdjęcia mojej oferty, ponieważ bez tego sklep internetowy moim zdaniem nie odniesie sukcesu. Ludzie chcą widzieć co kupują.

Powrót do Własny sklep internetowy