Zarejestruj

System płatności w sklepie internetowym

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

System płatności w sklepie internetowym

Postprzez drozdobyx » Wt kwi 26, 2016 10:48 am

Jaki system płatności aktualnie jest najlepszy? Niedługo otwieram sklep internetowy, wiem,że kiedyś popularny był Dotpay nadal tak jest?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: System płatności w sklepie internetowym

Postprzez Olek27 » Pt kwi 29, 2016 11:28 am

Systemów płatności jest wiele, owszem dotpay jest dobry. Jak jakiś droższy towar sprzedajesz to i-Raty i i-Leasing się przydadzą, również dobre systemy płatności w ratach i leasingu online.

Postprzez MarcinProchowski » Pt maja 13, 2016 1:30 pm

Ja bym się skłonił do PayU jako króla wszystkiego za sprawą allegro. Przy zakładaniu sklepu pamiętaj, że nie każde oprogramowanie obsłuży każdy system płatności choć da się tym na pewno jakoś modulować. Znajdź w swoim oprogramowaniu taką stronę https://sellasist.pl/#features i sprawdź. Ja nie potrzebowałem modyfikacji, bo czytając to w sellasist już wiedziałem że oprę się głównie na Żaglu i PayU ale żeby TObie isę to nie przytrafiło :P

Postprzez drozdobyx » Wt maja 17, 2016 1:00 pm

Aha ale w dotpay zaś mają fajne opcje np. z odraczaniem spłaty i rozkładaniem jej na raty. W każdym razie dziękuje za waszą pomoc :)

Postprzez Chinesse » Pn mar 13, 2017 9:20 am

PayU zniechęca już na samym początku, gdy inni mają opłaty aktywacyjne raczej symboliczne, to oni wyskakują z 200 zł. Ja się zdecydowałam na dotpay i jest naprawdę dobrze, żadnych problemów technicznych, do tego cenowo prezentuje się super. Samo wdrożenie do sklepu tez nie było trudne ;)

Postprzez monika91 » Śr cze 28, 2017 10:31 am

U mnie jest dotpay i jestem z niego ogromnie zadowolona,. więc od siebie polecam. Niskie prowizje, normalna opłata aktywacyjna, zaufanie użytkowników i ogólnie nie miałam z nimi nieprzyjemności technicznych. Czego chcieć więcej? :D

Powrót do Własny sklep internetowy