Zarejestruj

Tanie wysyłanie paczek ze sklepu

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Tanie wysyłanie paczek ze sklepu

Postprzez Kuba27 » Wt mar 07, 2017 10:02 am

Prowadzę sklep z biżuterią i chciałbym aby klienci mieli tanie paczki, tym bardziej, ze wiele biżuterii srebrnej to koszty np 30/40zł i bez sensu by klient płacił za kuriera połowę ceny towaru. Są jakieś firmy, jacyś brokerzy kurierscy, którzy gwarantują tańsze paczki od tradycyjnych firm kurierskich?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Tanie wysyłanie paczek ze sklepu

Postprzez alab » Cz mar 09, 2017 9:53 am

Są różni brokerzy kurierscy, u nich jest taniej bo deklarują firmom kurierskim duże ilości paczek i stąd właśnie niższa cena u brokera. Najdłużej na rynku brokerów działa Wysylajtaniej, na ich stronie powinieneś mieć cennik i więcej informacji. Kiedyś korzystałem z nich jak prowadziłem małą sprzedaż przez internet. Zamawianie kuriera jest proste i szybkie, od tamtego czasu pewne jeszcze bardziej to uprościli.

Postprzez Kuba27 » Cz mar 16, 2017 11:10 am

Rozumiem, ale nie ma tam żadnego haczyka ani nic takiego? naprawdę jakość usług tego brokera jest dobra i nie zawalają sprawy? nie chcę potem żałować, dlatego chcę się upewnić.

Postprzez MarcinProchowski » Wt mar 21, 2017 7:48 pm

mi się bardzo podobają ceny inpostu i dhlu przy brokerze o nazwie Sendego :) co więcej, ma w ofercie program partnerski jakby ktoś z Was miał kogo zaprosić, to są z tego profity :) ja już mam znajomego którego zaprosiłem do korzystania i to się liczy od każdej paczki przez niego wysłanej :)

Postprzez alab » Śr mar 22, 2017 9:02 am

Kuba27 napisał(a):Rozumiem, ale nie ma tam żadnego haczyka ani nic takiego? naprawdę jakość usług tego brokera jest dobra i nie zawalają sprawy? nie chcę potem żałować, dlatego chcę się upewnić.

Nie ma, spokojnie :) Wysylajtaniej to najdłużej działający broker, chyba najbardziej znany nawet, wiele osób prywatnych i firm korzysta z tego brokera. Tego Sendego to ja nie znam nawet, z Wysylajtaniej korzystałem już nie jeden raz i zawsze paczki dochodzą na czas i łatwo wypełnia się formularz na stronie. Ceny u brokerów to różnica niewielka, patrz na jakość, nie warto wysyłać jakimś brokerem no-name bo ma kilka groszy taniej. Korzystaj ze sprawdzonych firm, które utrzymują się długo w tej branży.

Postprzez Kuba27 » Pt mar 24, 2017 9:47 am

alab napisał(a):
Kuba27 napisał(a):Rozumiem, ale nie ma tam żadnego haczyka ani nic takiego? naprawdę jakość usług tego brokera jest dobra i nie zawalają sprawy? nie chcę potem żałować, dlatego chcę się upewnić.

Nie ma, spokojnie :) Wysylajtaniej to najdłużej działający broker, chyba najbardziej znany nawet, wiele osób prywatnych i firm korzysta z tego brokera. Tego Sendego to ja nie znam nawet, z Wysylajtaniej korzystałem już nie jeden raz i zawsze paczki dochodzą na czas i łatwo wypełnia się formularz na stronie. Ceny u brokerów to różnica niewielka, patrz na jakość, nie warto wysyłać jakimś brokerem no-name bo ma kilka groszy taniej. Korzystaj ze sprawdzonych firm, które utrzymują się długo w tej branży.

Dziękuję Ci za pomoc! Wysłałem na początek kilka paczek przez tego brokera i doszły szybko, nie było komplikacji ani dopłat itd. Wszystko gra, zostanę na stałe przy tej firmie, w końcu będę miał konkurencyjne ceny jeżeli chodzi o koszty dostawy w moim sklepie.

Powrót do Własny sklep internetowy