Zarejestruj

z automatu?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

Re: z automatu?

Postprzez liam » Pn lip 06, 2015 3:54 am

POPIERAM! tak samo jak przywiązanie do marki też jest badziewne bo produkuje jedną rzecz dobra ale w innej może być bubel ale i tak to wsyzscy kupią bo marka 'x' jjest najlepsza. A podpatrzyem ten sellbooster i wygląda pierwszorzędnie widać masz czuja na nowości hehe

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez JulianJ » Cz mar 03, 2016 9:01 pm

Jeśli chodzi o snajpera, to gdy był mi potrzebny korzystałem z tego z www.aukcjoner.pl - polecam, naprawdę dawał radę! Jeśli czegoś takiego szukasz, to rzuć okiem na to oferują

Postprzez Chinesse » Pt mar 11, 2016 1:01 pm

Nie korzystałam nigdy , ale słyszałam od znajomych,że to słaba opcja. Lepiej samemu "czatować" jeśli ci na czymś zależy. Ja kiedyś często licytowałam, ale mi się znudziło, bo cięzko było wygrać.

Postprzez drozdobyx » Cz kwi 21, 2016 11:10 am

Chyba nie warto się w to bawić, jak ci na czymś bardzo zależy to czuwaj. A zresztą te programy do licytacji nie zawsze wygrywają , w dodatku nawet jak wygrasz to można więcej zapłacić niż się chciało

Poprzednia strona

Powrót do Własny sklep internetowy