Zarejestruj

z automatu?

Na forum dowiesz się jak krok po kroku założyć sklep internetowy. Jakie branże są najbardziej perspektywiczne? Na jakie zarobki można liczyć mają swój sklep w internecie? Opinie i doświadczenia.

z automatu?

Postprzez rachelka » Pt kwi 24, 2015 1:37 pm

Korzystacie z programów do automatycznej licytacji na allegro ?? Nigdy tego nie robiłam, a znalazłam kilka świetnych rzeczy, które chciałabym kupić. Nie bardzo mam czas aby czatować przed monitorem i pewnie dlatego wszystko przegrywam... Slyszałam że da się to zrobić z automatu. Słyszał ktoś? Uzywa ktoś?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: z automatu?

Postprzez budzich » Wt kwi 28, 2015 9:55 am

Ja korzystam. Są takie narzędzia które Ci pomagają wygrać co tam tylko chcesz, taniej i do tego same są za darmo. No wszystko jest zautomatyzowane, co znaczy że ty w tym czasie możesz leżeć do góry brzuchem na kanapie przed telewizorem;p Poczytaj sobie tutaj http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ tu masz właśnie do wygrywania aukcji w ostatniej chwili. Ja się teraz bardziej zajmuje sprzedażą i ten aukcjoner podrzuca narzędzia które taką sprzedaż bardzo usprawniają. Ogólnie, nie ma co, zarobiłem troche grosza dzięki tej stronce, więc będą ją chwalił i polecał

Postprzez waldex » Wt kwi 28, 2015 11:53 am

Ja do takich automatów nie mam zaufania, trochę się naczytałem negatywnych opinii (że jednak zawodzą) i to pewnie dlatego. Ale jeśli ktoś ma sprawdzone i mu służą to dlaczego nie.

Postprzez budzich » Wt kwi 28, 2015 12:19 pm

Spróbuj sobie, poważnie, nawet na drobnym zakupie , małej licytacji ;) bardzo dobra opcja w moim odczuciu

Postprzez zygmuntF » Pt maja 15, 2015 12:30 pm

Korzystałem ze snajper allegro - szczerze polecam. Łatwy w obsłudze i skuteczny.

Postprzez Diana21 » Pn maja 18, 2015 11:58 am

Nigdy o czymś takim nie słyszałam i raczej nie zdecydowałabym się na coś takiego. Wolę sama monitorować takie rzeczy.
Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu. - Pratchett

Postprzez zygmuntF » Wt maja 19, 2015 9:42 am

Niestety w przypadku aukcji internetowych monitorowanie może okazać się niemożliwe. Na szczęście są narzędzia ułatwiające wygranie aukcji, więc dlaczego z nich nie korzystać?

Postprzez Palaryna » Śr cze 17, 2015 9:14 am

dokładnie, izolowanie sie od ułatwień XXI wieku to trochę jak pranie na tarze siedząc pod pralką bosha. w sumie co kto woli, może nie lubić ale krytykowanie "bo tak" jest zwyczajnie słabe. nie lubię wielu funkcji aukcjonera bo prowadzę własne aukcje i oprogramowanie mają słabe ale snajper z punktu widzenia kupującego akurat jest w porządku.

Postprzez MarcinProchowski » Pt cze 26, 2015 3:59 pm

W takim razie podaj przykład oprogramowania, które słabe nie jest. Mi się wydaje, że skoro dużo ludzi go używa, to znaczy że jest dobre. Jest to dość logiczna sprawa, nie uważasz?

Postprzez Palaryna » So lip 04, 2015 1:38 pm

zdecydowanie nie uważam! dużo ludzi używa bo nie zna alternatyw. ciężko przy funkcjonującym już sklepie eksperymentować sobie między oprogramowaniem nie znając go a o dziwo w necie nie wiele można się doszukać o nich opinii poza tymi od samego producenta. sam swój wyszukałem na zasadzie ryzyk-fizyk ale przenosin nie żałowałem ani chwili bo dzięki temu znalazłem lepsze panele aukcyjne http://sellbooster.pl niż z wyżej wspomnianego a z ich gamy produktów jeszcze skorzystałem robiąc sobie darmowy szablon. czasem lepiej zaryzykować niż lecieć za większością bo co jakiś czas pojawia się na rynku jakaś nowa perełka.

Następna strona

Powrót do Własny sklep internetowy