Zarejestruj

Biznes przyszłości.

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Re: Biznes przyszłości.

Postprzez kaskanoga » Pn maja 26, 2014 11:22 am

tez uważam, że nie ma czegoś takiego jak idealny biznes. Biznes to jest ciężka praca. Ale co do zastosowania internetu - tutaj jak najbardziej się zgodzę. Dziś już ludzie nie potrafią funkcjonować bez internetu, bo wszystko jest uproszczone i za jego pośrednictwem da się to załatwić.

Nie zgodzę się, że wystarczy tylko dobry pomysł. Po pierwsze dlatego, że dobry pomysł brzmi świetnie, ale żeby wpaść na świetny pomysł potrzeba sporo czasu. Poza tym pomysł można mieć, ale jak się nie jest konsekwentnym izyje się samym pomysłem - to ta droga szybko zaprowadzi nas na manowce. :D

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez dawidb » N lut 07, 2016 9:57 pm

Rok 2015 był dobrym rokiem .Liczba zarejestrowanych użytkowników powiększyła się 10-krotnie.
Może ty też chcesz coś zmienić w nowym roku 2016?

ObecnieFirma jest na 1074 miejscu w rankingu Alexa i bije na głowę inne firmy reklamowe (mBank miejsce 2007).
To znaczy, że stronę odwiedza dziennie około 1mln osób.

Strona oferuje kilka możliwości zarabiania:
- poprzez Cashlinks tj. oglądanie płatnych reklam
- kupowanie adpacków,

Rozwinę się tutaj troszeczkę na temat adpacków.
Adpack jest to paczka z reklamami. Każdy adpack kosztuje 50$ i generuje 110% zysku w 55 dni co daje 55$(5$ czystego zysku w 55 dni z każdej paczki).
Inwestując 2000zł dostaniemy 10 paczek, przy reinwestycjii(kupowanie nowych paczek) zarabiany wiecej.
Pomyśl co za to możesz kupić? Myślę że dobrej klasy samochód. Wpłacając 10000 złotych na lokatę bankową, po roku mamy około 10 300 złotych. Za te pieniądze nie opłacisz nawet rachunków.
Nie wierzysz? Ja zaczynałem od 10 adpackow, obecnie mam 57. Pracuje w niej od 5miesiecy.
Jeżeli zaczniesz z większym wkładem szybciej osiągniesz swój cel i zasmakujesz korzyści które oferuje TrafficMoonson.

Wydaje się proste, ale aby generować zysk w programie trzeba obejrzeć aż 10 reklam dziennie.
Każda reklama trwa 20sekund. Wystarczy około 10 minut dziennie aby oglądnąć 10 reklam oraz kupić paczki.

Strona oferuje nam procesory płatnicze takie jak: PayPal, PayZa oraz SolidTrustPay.

Jak dla mnie nie ma obecnie lepszej strony reklamowej na której można zarobić pieniądze.
Nie znam żadnej osoby która była by nie zadowolona z TrafficMoonson.

Dalej myślisz co zrobić, żeby polepszyć byt materialny? Inaczej nie oglądałbyś tego forum więc własnie ten biznes jest dla Ciebie!!

Darmowa rejestracja! Więc spróbuj a nie pożałujesz!!

Jeżeli ty też chcesz zmienić swoje życie napisz do mnie na dawidb546@gmail lub
http://trafficmonsoonteam.pl/dawid3991H5

a gwarantuje ze zmienicie całkiem swoje życie

Postprzez dawidb » Wt lut 09, 2016 10:45 am

Tak tutaj muszę się zgodzić ze ludzie coraz bardziej szukają pracy nie meczącej typu internet ;) sam jestem z takich ludzi i cieszę się że udało mi sie taki pomysł mieć. Wystarczy bardziej otworzyć sie na internet bo jeszcze ludzie się boją myśli zeby w nim zarabiać a prawda taka ze jak sie juz odwazą to pozniej żalują że tak poźno..

Postprzez klucznik » So cze 17, 2017 2:49 pm

już od dawna można zarabiać przez neta. dla mnie jednak najważniejsze żeby to był jakiś uczciwy biznes. no i tez trzeba uważać bo przez neta jeszcze łatwiej przywłaszczyć sobie czyjeś pomysły... dlatego warto się zapoznać z takimi sposobami jak np jak zastrzec znak towarowy https://6krokow.pl/dlaczego-warto-zastrzec-znak-towarowy/

Postprzez T85 » Pn cze 26, 2017 2:40 pm

Pewnie tak się stanie, coraz więcej rzeczy "dzieje się" w internecie, rozwój kolejnych form jest kwestią czasu. Czy tak, czy tak, czy w takiej formie biznesu, czy innej, jedno się nie zmieni - zapotrzebowanie na dobre oprogramowanie, które ułatwi ogólne prowadzenie biznesu. W tej kwestii dużo dobrego można usłyszeć o wrocławskim RESET2. A co do biznesu przyszłości jeszcze, kiedyś pewnie dojdzie do tego, że nasycenie będzie tak duże, że pojawi się pytanie "co dalej"? Ale to raczej perspektywa dziesięcioleci.

Poprzednia strona

Powrót do Zarabianie przez internet