Zarejestruj

Czy warto pracować przez interent?

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Czy warto pracować przez interent?

Postprzez aicha56 » Pt gru 27, 2013 4:13 pm

witam

czy warto pracować przez interent? Czy taka praca przynosi korzyści?
Jakie są wasze opinie na ten temat?
Polecam Wam ciekawą stronę o finansach http://bsgk.pl/ na której poczytacie głównie o bankowości spółdzielczej.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Czy warto pracować przez interent?

Postprzez mat » Pt gru 27, 2013 8:03 pm

jak najbardziej - warto zarabiać przez internet. Dziś coraz większa ilość polaków tak pracuje. Myślę że to bardzo dobra praca:) Warto ją podjąć.

Postprzez kapitan » Śr lut 05, 2014 9:51 pm

Jeśli masz możliwości, lub jakiś dobry plan na biznes w sieci to jak najbardziej warto go wykorzystać i zacząć go realizować

Postprzez seba » N lut 16, 2014 11:01 am

Jest na prawdę bardzo dużo sposobów na zarabianie pieniędzy w internecie, i myślę że warto ją podjąć i jest idealna dla osób które nie lubią pracy fizycznej :)
OFF ROAD to umiejętność wyrzucania pieniędzy w błoto

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 7:06 am

przez internet można w różny sposób pracować i zarabiać, doprecyzuj o co konkretnie Ci chodzi najlepiej

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 11:49 am

Praca przez internet ma wiele twarzy. Dla przykładu znam firmy, które mają siedzibę w Warszawie, a pracują z nimi zdalnie ludzie z całego kraju, ale ta praca wygląda poważnie, normalnie logujesz się do systemu, normalnie widzisz co robią inne osoby itd.
W większości przypadków jest tak, że dostajesz robotę do zrobienia i masz to zrobić, a przez internet wysyłasz raport.

Postprzez miki2525 » Wt sie 26, 2014 2:38 pm

uważam, że wiele zależy od tego w jakiej branży pracujesz. Niektóre są znakomicie płatne inne o wiele mniej...ale jeśli nie mamy żadnych perspektyw to warto podjąć się kazdej, być może stawki się niebawem powiększą:)

Postprzez sebix » Cz maja 05, 2016 1:07 pm

Nieźle wygląda kwestia zarobków w programie partnerskim Noma Medica. Na stronie www.truehealth.eu jest opracowana instrukcja jak dołączyć. Wystarczy że ktoś kogo polecę kupi choć jeden aparat np. do biorezonansu i już nawet ponad tyś złotych idzie na mój rachunek. Nie znam innego systemu, który by miał taki dobry poziom zwrotu.

Postprzez mirekk » Pn lip 25, 2016 11:35 am

Poczytaj na tym blogu http://fotokasa.pl widziałem fajny artykuł na temat zarabiania pieniędzy na sprzedaży fotografii w formie plakatów, fototapet, jest tam do tego specjalny serwis.

Postprzez monika91 » Pt cze 09, 2017 6:26 am

teraz żadnym problemem nie jest prowadzenie fajnego e-biznesu. Ja właśnie wchodzę w coś takieg. tylko że jest spora konkurencja i żeby się wyróżnić potrzebna mi jest chwytliwa nazwa firmy i produktów, ale to też nei jest problem, wystarczy tutaj poczytać https://rmarket.pl/nazwy-firm-i-produktow

Powrót do Zarabianie przez internet