Zarejestruj

da się zarobić w internecie?

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

da się zarobić w internecie?

Postprzez dallan » Wt wrz 08, 2015 1:32 pm

Szukam jakichś ciekawych pomysłów na zarobek już dobry miesiąc i wszędzie widzę tylko klikanie w reklamy i banery, ale to praktycznie nie przynosi zysków. Więc chcę się zapytać, czy może ktoś z was ma jakiś pomysł na zarabianie w internecie, gdzie można zarobić realne stawki?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: da się zarobić w internecie?

Postprzez zigzag » Wt wrz 08, 2015 4:56 pm

Jednym z lepszych sposobów na zarobek w sieci jest na pewno hosting plików. Wystarczy znaleźć dobrą stronę z dobrymi stawkami, a można sporo zarobić.

Postprzez dallan » Wt wrz 08, 2015 7:14 pm

Z taką propozycją to jeszcze się nie spotkałem, zazwyczaj jak przeglądam jakieś fora o tej tematyce to piszą o reklamach, a możesz mi trochę głębiej opisać ten hosting plików?

Postprzez mateuszp » Śr wrz 09, 2015 12:07 pm

Klikanie w reklamy - zależy o czym mowa, są serwisy gdzie faktycznie za klikanie dostajesz jakieś centy dziennie, więc miesięcznie to można sobie dorobić, a nie zarobić czy się z tego utrzymywać (chyba, że mamy dużo innych naszych poleconych i oni też klikają to już coś bardziej sensownego zarabiamy).

A co innego jeśli chodzi o programy typu Revenue share, czyli dzielące się zyskiem. Najstabilniejszy to [spam]. Tam klikasz, ale tylko po to, by utrzymać konto, a pieniądze dostajesz z inwestycji w paczki. Na każdej paczce zarabiasz 10% w przeciągu ok 55 dni, wówczas przy odpowiedniej strategii po kilku miesiącach już jesteś w stanie zarabiać sensowne pieniądze.

Na http://start-tm.pl opisałem to dokładniej, przeczytaj sobie, bo za dużo pisania. Osobiście mam już ok 100 paczek, czyli program generuje mi na dzień 100$ (póki co inwestuje dalej, nie wypłacam, żeby mieć lepsze zyski za kilka miesięcy).

Są osoby które tak zarabiają w Polsce nawet 10k/mc więc da się.

Co do innych metod zarobków to polecam programy partnerskie. Robisz stronę tematyczną, wkładasz tam reklamę jakiegoś produktu z PP, promujesz ją i zarabiasz np. 30% ze sprzedaży tego produktu. Równie dobrze nie musisz robić strony, ale np. zrobić swojego fanpage i tam promować produkty. Oczywiście fanpage też trzeba nauczyć się promować wiec nie mówię, że jest to super łatwy biznes, bo nie jest, ale da się :)

Możesz też robić np. zlecenia dla kogoś, metod jest sporo wystarczy dobrze poszukać.

Oczywiście jest też sporo firm, które nie wypłacają itd. więc warto najpierw posprawdzać opinie. Pozdro ;)
start-TM.pl - zarabiaj ze mną.

Postprzez olo2k16 » Śr wrz 09, 2015 12:45 pm

Oglądajcie filmy innych użytkowników !

https://www.youtube.com/results?search_query=Adbrook

Korzystajcie z mojego linku poniżej przy rejestracji :
>>> https://adbrook.com/?ref=Olo2k16 <<<

służę pomocą jak zarabiać,
w razie pytań piszcie śmiało adbrook20@gmail.com

Postprzez zigzag » Śr wrz 09, 2015 1:33 pm

hosting plików to bardzo prosta praca, polegająca na tym, że dodajesz różne pliki (muzyka, gry, programy) a za daną ilość ludzi, którzy to pobiorą dostajesz pieniądze, najlepiej jest dodawać jak największe pliki- za nie jest najwięcej pieniędzy.

Postprzez dallan » Śr wrz 09, 2015 4:40 pm

Ale z tego co można wyczytać w internecie, to sporo serwisów o... i są niewypłacalni. Jak rozpoznać taki, który jest dobry i wypłaca pieniądze?

Postprzez zigzag » Śr wrz 09, 2015 6:06 pm

Fakt jest kilka takich serwisów, które o... i nie są wypłacalni, ale zdecydowanie mogę polecić http://devilshare.net/ bo są wypłacalni i są fajne stawki. Zdecydowanie jedna z lepszych stron hostingowych.

Postprzez dallan » Śr wrz 09, 2015 8:23 pm

A jakie są stawki, ile musi być pobrań, żeby dostać np 20zł?

Postprzez zigzag » Cz wrz 10, 2015 12:19 pm

Stawki moim zdaniem są bardzo opłacalne i wyższe niż w innych serwisach, bo za 1000 pobrań:

0-50 MB - 6 PLN
50 -100 MB - 10 PLN
100 - 450 MB - 15 PLN
450 - 1000 MB - 25 PLN
1000 - 1700 MB - 32 PLN
1700 - --> MB - 45 PLN

Następna strona

Powrót do Zarabianie przez internet