Zarejestruj

ebiznes - galeria z białym tłem produktu

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

ebiznes - galeria z białym tłem produktu

Postprzez Palaryna » Cz sie 18, 2016 11:48 pm

cześć, od jakiegoś czasu poszukuję galerii do sklepu internetowego w której będzie można wydzielić tło i zamienić je na białe ale żeby to wyglądało estetycznie a nie pocięte rozpikselowane itd przy teraźniejszej której efekt końcowy jak najbardziej mnie zadowala, to jednak muszę spędzić bardoz dużo czasu zeby wszystko dopiąć a mnie niestety czas dużo kosztuje. zlecenie tego komuś innemu będzie porównywalne, więc zwyczajnie szukam czegoś bardziej intuicyjnego. chyba, że nie ma i to mój podacie jako najlepszy ale nie będę się zdradzał ;) no, ale to się okaże...

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: ebiznes - galeria z białym tłem produktu

Postprzez MarcinProchowski » Pt sie 19, 2016 3:19 pm

To już jest bardzo popularne ale mimo wszystko sam tego unikam właśnie przez błedy, ucinanie odnóg produktu albo nie zaznaczanie tego co trzeba. Już chyba prościej byłoby nauczyć się obsługi photoszopa niż ujarzmić te programiki galeryjne. Zwłaszcza, że gubią skalę, jedne mniejsze zdjęcia, drugie większe. I zamiast fajnej reklamy jest kupa i za grosz elegancji niestety.

Postprzez liam » So sie 20, 2016 3:22 pm

poszukać poszperać trzeba, ja znalazłem kiedyś ale szczerze mówiąc to było tai szmat czasu temu że nazwy nie pamiętam, ale był naprawdę dobry i nie robił takich niespodzianek jak powyżej wyciągnięte. tyle cczasu już minęło że na bank już technika poszła do przodu i więcej jest dobrych.

Postprzez MarcinProchowski » N sie 21, 2016 2:57 pm

Skoro tak się sprawdzał to gdybyś sobie przypomniał z nazwy mógłbyś się podzielić. Trudno się wyróżnić na allegro za to nie płacąc samemu serwisowi za podkreślenia pogrubienia itd, ładne zdjęcie i do tego np nakładka z jakąś ramką na miniaturę - dla mnie miodzio ;)

Postprzez Palaryna » Pn sie 22, 2016 10:28 am

O tak, byłbym wdzięczny za nazwę i opis jakiś treściwy dlaczego warto go wybrać żebym mógł się przyjrzeć no i mankamenty. Jak mi się uda kilka takich zebrać to łatwiej bedzie wybrać za i przeciw i się zdecydować.

Postprzez liam » Śr sie 24, 2016 9:02 am

poszperałem i znalazłem. wyczerpujący opis hmm.. Na pewno to jest Fotolister.pl i pamiętam że z abonamentu 0 zł z czasem przerzuciłem się na coś poniżej pięciu złotych i to by zaspokoiło nawet wielką dobrze prosperującą sprzedaż. W cenie są nie tylko galerie, to jest tak, że masz skalowanie itp, ogólnie edytor tych zdjęć, nie musisz robić nowej całkiem galerii jak coś jest nie tak, tylko możesz zmienić jedno zdjęcie na inne no i możesz je przede wszystkim katalogować czego w innym oprogramowaniu tego typu nie było zupełnie.

Powrót do Zarabianie przez internet