Zarejestruj

Kurierzy

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Kurierzy

Postprzez liam » Śr mar 21, 2018 12:14 pm

Cześć - pytanie mam odnośnie firm kurierskich, bo zostałem poinformowany, że nie warto brać najtańszych ofert bo i usługi są na niskim poziomie. Jak to u Was wygląda, rzeczywiście jest aż tyle reklamacji, uszkodzeń i problemów z kurierami?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Kurierzy

Postprzez MarcinProchowski » So mar 24, 2018 8:05 pm

Wiesz co, nie wydaje mi się, żeby to zależało od ceny. Prawda jest taka że w każdej jednej dziedzinie się trafiają lepsze i gorsze firmy i czy to w małym czy wysokim przedziale cenowym. Grunt to najpierw poszukać jakichś informacji i opinii najpierw i dopiero się decydować.

Postprzez Palaryna » Pn mar 26, 2018 8:52 am

dokładnie. ja tak wybrałem www.sendego.pl i się nie zawiodłem. świetnie się sprawdza, ceny idealne bo dużo tańsze niż normalnie bezpośrednio u kuriera, a da się u nich wybrać pomiędzy DHLem a Inpostem. więc dwie najwyżej notowane na rynku.

Postprzez hollafool » Śr mar 28, 2018 9:39 am

Ja mam wrażenie ze u nas każda firma kurierska zawodzi na jakims kroku. Jeszcze nie spotkałem się z brakiem wpadek z którejś z tych firm.

Powrót do Zarabianie przez internet