Zarejestruj

Lepiej pracować w Internecie czy na rynku tradycyjnym?

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Re: Lepiej pracować w Internecie czy na rynku tradycyjnym?

Postprzez 1dorota » Wt wrz 22, 2015 5:25 pm

internet daje ogromne możliwości dotarcia na różne krańce Europy czy nawet świata. Można pracować dla firmy mającej swoją siedzibę w Ameryce a siedzisz przed komputerem w kawalerce na Pradzę czy w Krakowie. Łatwiej też rozkręcić własną firmę w internecie bo nie musisz mieć siedziby firmy czy sklepu a możesz towary przesyłam bezpośrednio od dostawcy do odbiorcy. Jest dużo możliwości ale także duże ryzyko porażki

Doradca reklama

Podpowiadam

Postprzez sebix » Cz maja 05, 2016 1:00 pm

Jestem po rozmowach z ludźmi z Noma Medica apropos ich systemu partnerskiego i myślę, że dołączę. Pieniądze są do wyciągnięcia bardzo konkretne, a nie trzeba się jakoś super narobić przy tym. Akurat sam działam w branży rekreacyjno rehabilitacyjnej więc na brak zainteresowania takimi pakietami jak ma Noma Medica nie powinienem narzekać. System jest wyjaśniony w kilku prostych zasadach na stronie www.truehealth.eu, ale najlepiej napisać do lidera i podpytać o detale.

Postprzez liam » Pt maja 13, 2016 1:33 pm

ja jak się dałem namówić na sklep internetowy to przez jakiś czas żałowałem, ale z czasem zacząłem się orientować w temacie, później już dobrze sobie radziłem jak zmieniłem oprogramowanie i obsługę sprzedaży na sellingo i sellasist - prościej, mniej błędów i stresu i do dzisiaj rozszerzyłem sprzedaż i nie żałuję. trzeba znaleźć sposób na siebie.

Postprzez drozdobyx » Śr maja 18, 2016 9:32 am

To zależy, ja wolę na rynku tradycyjnym ponieważ wtedy mam kontakt z ludźmi :)

Poprzednia strona

Powrót do Zarabianie przez internet