Zarejestruj

Najlepszy program partnerski opinie

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Najlepszy program partnerski opinie

Postprzez Clerity » Cz kwi 24, 2014 1:09 am

Witam,

Chciałbym dziś wam przedstawić program Partnerski Clerity.
Działający w branży fitness, kulturystycznej i dietetycznej.
Produktami w naszym systemie są: diety i treningi odchudzające,
Diety i treningi kulturystyczne, a także suplementy diety i inne produkty okazjonalne.
Do współpracy zapraszamy właścicieli stron www, kanałów na youtube, a także fanpage
Na facebooku.
Najlepszy program partnerski w branży fitness, dietetycznej i kulturystycznej: Clerity. 50 % wiecznej prowizji - 50 zł na start - minimalna kwota do wypłaty 100 zł bez Faktury - rachunku i umów.

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Najlepszy program partnerski - Clerity

Postprzez nest1345 » Pn lip 28, 2014 7:10 am

nie słyszałam nigdy o tym programie partnerskim choć wydaje się całkiem ok. warto się zastanowić i rozpatrzyć :)

Postprzez Gabrys » Pt sie 22, 2014 11:47 am

Czy ktoś z Was korzystał? Nie jestem pewien czy dokładnie rozumiem warunki rozliczania tych prowizji. Raz jest że 50%, a raz że 40% jeśli sie jest partnerem mniej niż 3 miesiące.
No i trochę mało produktów jak początek, ale życzę sukcesów w przyszłości.

Postprzez rachelka » Śr gru 03, 2014 12:36 pm

ja całkiem niedawno dołączyłam do programu Lepsza oferta. nie jest trudno znaleźć chętnych klientów :) a tematyka bardzo na luzie i interesująca ;) czekam jakie wyniki będę miec po pierwszych miesiącach. A to mój pierwszy program tego typu i jestem bardzo pozytywnie nastawiona!

Postprzez Onedrzej » Pn lut 23, 2015 8:15 am

Jestem na początku współpracy w programie mbank:
http://topfinanse.eu/program-partnerski ... e-zarobki/
i jestem jak na razie bardzo happy. Zobaczymy w jakim kieruku to pójdzie w przyszłości, ale początki są obiecujące. Wybrałem dla swojej firmy pakiet 100 Pro, tu było do rozdania aż 100 kart dla klientów. Opłata za ten pakiet jest jednorazowa. Są też wyższe pakiety, ale ten jest chyba najbardziej optymalny. Klienci coraz chętniej z tych kart korzystają, bo gwarantują one zwrot pieniędzy za zakupy, także atrakcyjna sprawa. Lepsza niż nagrody za zakupy itp.

Re: Najlepszy program partnerski opinie

Postprzez EraZarabiania » Pt mar 20, 2015 8:36 pm

Najlepszy pod jakim względem? Dla mnie najlepszy to taki, z którego mam korzyści finansowe. Żeby to osiągnąć należy dobrać PP, pod swojego bloga czy stronę internetową. Wtedy o wiele łatwiej można sprzedać produkt

Postprzez kamiln66 » Cz mar 26, 2015 2:16 pm

Witam

Dołączyłem jakis czas temu do nowego PP z polecenia znajomego i zdecydowanie mogę polecić program Devil-Cash.
Wysokie prowizje od sprzedaży, ciekawe oferty, cieszące się zainteresowaniem, przede wszystkim przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem KTM.
LINK
http://www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n

Dowód pierwszej wypłaty, czas oczekiwania kilka godzin
Obrazek

Postprzez Dawid444 » Pt kwi 03, 2015 12:49 pm

Osobom, które chcą zarobić na branży finansowej, polecam program partnerski afill.me, w którym znajdziecie wiele programów partnerskich na kredyty, pożyczki i inne usługi finansowe. Wynagrodzenie od 10 do 300 zł za jedna akcję. Można więc zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie!

http://lp.afill.me/pl/program-mw

Postprzez filkuc » So kwi 18, 2015 7:32 pm

zobacz na pl.cashinpills.com

Postprzez propek123 » Cz maja 21, 2015 6:54 am

Dość łatwo i bez masy formalności można wdrożyć program o nazwie Zwrot Pieniędzy. Wszystko można załatwić online przez stronę www.zwrotpieniedzy.pl. Wystarczy mieć lapka, albo smartphona, żeby dopisać się do programu. Tam mają różne pakiety, które różnią się cenowo (ja wybrałem ten podstawowy -30). Oferta adresowana jest do takich małych sklepów online jak mój, ale nie tylko. Z tego co widziałem to sporo sklepów stacjonarnych i firm produkcyjnych się dopisało.

Następna strona

Powrót do Zarabianie przez internet