Zarejestruj

Sprzedaż stacjonarna i internetowa jednocześnie

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Sprzedaż stacjonarna i internetowa jednocześnie

Postprzez liam » Pt cze 16, 2017 7:35 am

Cześć, planuję rozpowszechnienie sprzedaży ze swojego sklepu na sklepy internetowe. I tak się zastanawiam czy jest możliwość że będę miał problemy ze stanem magazynowym przez to czy oprogramowania które są oferowane przez dzisiejsze firmy bez problemu mają funkcje pozwalające zdjąć coś ze stanu żebym nie sprzedawał czegoś, czego fizycznie już nie ma?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Sprzedaż stacjonarna i internetowa jednocześnie

Postprzez Palaryna » Wt cze 20, 2017 7:26 am

Ależ oczywiście że bedziesz miał problemy o ile wybierzesz oprogramowanie które będzie podejrzane, kieruj się tymi najpopularniejszymi (nie myl z najbardziej reklamowanymi, szczególnie dwa są wszędzie powciskane a realnie nie dużo osób z nich korzysta).

Postprzez MarcinProchowski » Wt cze 20, 2017 10:32 am

ja nie chcę robić czarnego pru bo zaraz będzie że konkurencja więc powiem o tym ktory ma wg mnie najwięcej zalet. mianowicie na mysli mam sellingo.pl. z minusow bym dał to, że nie wiem jakie mogą być minusy :D ale na plus jest świetnie dopasowany - elastyczny system uiszczania opłat za oprogramowanie dostosowane do tego ile ktoś na sklepie zarabia wiec nie jest się na start zmuszonym do płacenia grubej kasy za dobre oprogramowanie mimo że się jeszcze kokosów nie zarabia bo się ma mało zamówień.

Postprzez liam » Cz cze 22, 2017 7:26 am

a stan magazynowy możesz mi powiedziec jak się sprawdza w praktyce? czy Tobie to nie potrzebne? Bo dla mnie jest to mimo wszystko kluczowa sprawa

Postprzez MarcinProchowski » Cz cze 22, 2017 11:55 am

Sam Ci się pokazuje. Chyba że pytasz czy działa prawidłowo :D to tak, nie miałem żadnych rozbieżności ze stanem faktycznym.

Postprzez liam » Cz lip 20, 2017 7:25 am

Panowie, miałem przez formalności obsuwe w czasie pod względem realizacji swoich założeń. Wchodzę teraz na stronkę esprzedaży a tam rok w oprogramowaniu premium za darmo. To jakaś podpucha, czy jak?

Postprzez Palaryna » Pn lip 24, 2017 8:20 am

W ich wykonaniu podpuchy bym się nie spodziewał. Ostatnio mają serię promocji, więc to raczej nic dziwnego. Ta nawet jak teraz poczytałem to wygląda bardzo przyzwoicie skoro aż rok abonamentu można gratis dostać.

Postprzez MarcinProchowski » Pn lip 24, 2017 9:59 am

Znajomy skorzystał z promocji, ja tam mam całkiem od niedawna nową grafikę także u mnie to w grę nie wchodzi.

Powrót do Zarabianie przez internet