Zarejestruj

W co inwestycje?

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

W co inwestycje?

Postprzez poster » Wt gru 15, 2015 10:20 pm

powiedzcie mi, w co lepiej zainwestowac; w pozyczki pozabankowe czy w jakies akcje? w zloto nie chce na pewno, w mieszkania mi sie tez nie usmiecha, zostalo te dwie mozliwosci

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: W co inwestycje?

Postprzez adamos » Pt gru 18, 2015 10:50 am

Moze social lending? moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysl. zobacz sobie to https://klub-inwestorow.pl/ tutaj jest wlasnie taka platformado tych pozyczek, zobacz sobie

Postprzez dellos » N gru 20, 2015 1:01 am

Pytanie czy chcesz krótko czy długo terminowe inwestycje. Jak chcesz wyciągnąć "zysk" po kilku latach to droga jest prawdopodobnie jedna słuszna... dla mnie zawsze były Akcje wyznacznikiem "długoterminowej inwestycji"... :)
Pomoc dla startup'ów oraz doradztwo biznesowe jest moim hobby...

Postprzez tomekd » N gru 20, 2015 12:40 pm

Może strona zaklikaj . pl Zawsze warto spróbować. Nie będą to
oczywiście żadne duże pieniądze, ale będąc systematycznym, zawsze
można zebrać odpowiednią liczbę punktów, żeby wymienić na nagrody.
Nie będzie to po tygodniu albo dwóch, ale zawsze warto...

Postprzez mateuszp » Śr gru 30, 2015 11:49 am

Są też programy Revenue Share czyli firmy dzielące się zyskiem. Choć tutaj trzeba uważać w jakie firmy wchodzimy, bo jest ich tysiące, ale tak naprawdę jest tylko kilka perełek typu TM w które warto wejść i zainwestować.

Ja np. włożyłem do TM 10k, bo według mnie firma jest zaufana, a są osoby, które nawet 100k wkładają. Oczywiście ryzyko jest, ale pieniądze też dobre.
start-TM.pl - zarabiaj ze mną.

Postprzez filantrop » Cz sty 28, 2016 7:07 pm

potwierdzam, pozyczki pozabankowe to jest bardzo dobre wyjscie, przekonalem sie na wlasnej skorze. Rok mi juz stuklal w Klubie Inwestorow i udalo mi sie juz sporo zarobic

Postprzez rachelka » Pt cze 09, 2017 6:13 am

ja jeszcze jestem na tym etapie, ze inwestuje w rozwój firmy. mam nadzieję że juz niedługo przyniesie takie kożyści że będę mogła pomyśleć jeszcze o czyms dodatkowm :) ale póki co musze trochę odświerzyć wizerunek. moja nazwa firmy nie sprawdza się, więc też będę musiała ją zmienić. tym razem się posiłkuje https://nazwane.pl/pl/oferta/renaming/13,17,28 więc mam nadzieję, ze będzie dobrze w końcu!

Powrót do Zarabianie przez internet