Zarejestruj

W co zacząć inwestować?

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

W co zacząć inwestować?

Postprzez rachelka » Cz lip 30, 2015 7:53 am

Mam wolnych środków okolo 80-100 tys. Chciałabym je w coś zainwestować, ale nie za bardzo wiem co teraz jest w miarę pewne. Może jakieś podpowiedzi?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: W co zacząć inwestować?

Postprzez filantrop » Pt lip 31, 2015 7:48 am

A myslalas moze o pozyczkach pozabankowych? Ja sie niedawno dolaczylem do takiego klubu inwestorow (ale spoko, nie martw sie, to nie zadne tajne stowarzyszenie :D) ktore zajmuje sie wlasnie takimi pozyczkami. Kaska Ci wraca co tydzien z prowizja, do tego masz bonusy. No i jest bardziej pewnie niz na gieldzie. Zobacz sobie strone klub-inwestorow.pl jak chcialabys sie dowiedziec wiecej, albo pisz na PW

Postprzez adamos » Pt sty 29, 2016 10:01 am

Zdecydowanie polecam również Klub Inwestorów. Wiadomo że inwestycje to specyficzny temat i trzeba mieć przede wszystkim odwagę by w nie wejść, ale.. jak już wejdziesz i widzisz efekty to ciężko żałować takiej decyzji. Należę do klubu inwestorów i śmiało mogę polecić. Szczególnie z takim budżetem jakim dysponujesz.

Postprzez rafek34 » Pt wrz 30, 2016 9:46 am

Mając do dyspozycji niewielkie środki finansowe warto rozważyć inwestycje w kryptowaluty, na forexie lub w opcje binarne. Najprostsze są inwestycje w opcje binarne - zaletą tego instrumentu jest to, że w odróżnieniu od forexu, inwestując w opcje binarne znamy potencjalne ryzyko i potencjalny zysk. Inwestowanie w opcje binarne możliwe jest m.in. na platformie - platforma jest wypłacalna, a inwestowanie można zacząć od niewielkich kwot.

http://www.forum-inwestycje.pl/f/w-co-zainwestowac.10/

Postprzez monika91 » Pn paź 24, 2016 9:42 pm

a może w nieruchmość? to może być Twój wkład własny, reszta na kredyt i się będzie spłacac z wynajmu. najlepiej w lokal uzytkowy albo mieszkanie pod wynajem. mnie się osobiście marzy posiadanie kilku mieszkań nad morze, żeby tam odnajmować. moiże kiedyś. póki co patrzę na to i sobie marzę http://www.apartamentyrowy.pl/ że może kiedyś takie coś sobie kupię :)

Postprzez klucznik » N lis 06, 2016 5:54 pm

monika91 napisał(a):a może w nieruchmość? to może być Twój wkład własny, reszta na kredyt i się będzie spłacac z wynajmu. najlepiej w lokal uzytkowy albo mieszkanie pod wynajem. mnie się osobiście marzy posiadanie kilku mieszkań nad morze, żeby tam odnajmować. moiże kiedyś. póki co patrzę na to i sobie marzę http://www.apartamentyrowy.pl/ że może kiedyś takie coś sobie kupię :)

no w sumie ciekawy koncept, żeby kupić mieszkanie nad morzem, też mi się to zawsze podobało, a pod wynajem powinno się opłacać raczej, turyści w zasadzie spłacą kredyt za nie :D a sam apartamentowiec piękny :)

Postprzez drozdobyx » Pt lis 25, 2016 9:29 am

Ja ci polecam założenie sklepu internetowego. Na początku będziesz musiał poświęcić na to trochę czasu- strona, magazyn, system płatności -polecam dotpay i formalności. Ale potem pracownicy mogą za ciebie pracować gdy sklep zacznie przynosić zyski :)

Postprzez poster » Pt cze 09, 2017 6:04 am

dysponując taką gotówką zdecydowałbym sie na otworzenie firmy. To juz są środki gdzie można zrobić to porządnie, jak sobie przypomne moje początki to tak łatwo nie było :) Tylko przemyśl sobie to dobrze od samego początku bo ważne jest nawet nazwa. tutaj podrzucam i artukuł o tym tworzenienazw.pl/sposoby-na-trafna-nazwe-dla-firmy/. Chociaż może tak pomogę :)

Powrót do Zarabianie przez internet