Zarejestruj

Własnoręczne promowanie strony

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

Własnoręczne promowanie strony

Postprzez Palaryna » Pn maja 28, 2018 8:36 am

Cześć, z racji że mój biznes dopiero raczkuje próbuję znaleźć odpowiednie działy do zaoszczędzenia choćby małej ilości pieniążków to tu, to tam. Przyszło mi do głowy, że mogę sam spróbować promować stronę www postawioną dla sklepu. Nie może to być aż tak skomplikowane, z tego co czytałem raczej da się to zrobić z powodzeniem. Próbował ktoś z Was, może dać konkretne wskazówki?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: Własnoręczne promowanie strony

Postprzez MarcinProchowski » Pn maja 28, 2018 10:28 am

Wydaje mi się, że inofrmacji na ten temat w necie jest w bród. Wprawdzie lepiej wybierać takie jak np z firmy która się zajmuje takimi rzeczami - netgraf na swoim blogu ma wpis jak reklamować stronę internetową. Warto zajrzeć bo info własnie z dokładnymi podpowiedziami i na pewno bardziej rzetelne niż Pana X z orum, który może cwaniaczyć a w rzeczywistości nie bardzo się na tym znać nawet.

Powrót do Zarabianie przez internet