Zarejestruj

wymienię cię na lepszy model - oprogramowanie

Jak skutecznie zarabiać pieniądze w internecie? Od czego zacząć pracę przez internet? Na jakiego rzędu zarobki można liczyć? Wymiana pomysłów, opinii i doświadczeń.

wymienię cię na lepszy model - oprogramowanie

Postprzez MarcinProchowski » Śr wrz 06, 2017 5:12 pm

Cześć, wiadomo że w większości pozycji ofertowyh co do oprogramowania jest to samo. Jeden z najbardziej popularnych ostatnio raz za razem bardzo daje d*** że tak powiem, znajomi po fachu opuszczają go ze względu za zbytnią anonimowość. Serwer pada, godzinę czasu reklamy lecą a sklep nie działa. Muszę zmienić ale nie wiem na co, bo planuję wprowadzić też się na allegro i wolę coś co może będzie miało jakies ułatwienia dla takich osób?

Doradca reklama

Podpowiadam

Re: wymienię cię na lepszy model - oprogramowanie

Postprzez liam » Cz wrz 07, 2017 1:04 pm

A co ma anonimowość do tego tak swoją drogą? Nie chcę się czepiać tylko nie rozumiem.

Postprzez Palaryna » Pt wrz 08, 2017 1:36 pm

proste, bo chyba wiem o jaką pozycję chodzi ;) z tymi ludźmi nie idzie się skontaktować tak, żeby cokolwiek ustalić albo zgłosić problem bo cię w najlepszym wypadku zbędą.

Postprzez liam » Pn wrz 11, 2017 11:29 am

Aaaa to chyba że. No tak kontakt w dużych firmach jest nieco pokątny i nie do końca efektywny ale zawsze duża firma Ci się nie zawinie z dnia na dzień. Są i korzyści i negatywy, jak wszędzie

Postprzez MarcinProchowski » Wt wrz 12, 2017 7:39 am

No dobra a tak z konkretnych propozycji? Jednak te najbardziej popularne są mi znane i nie szczególnie przypadły do gustu niestety. Właasnie możliwość kontaktu z którego coś by wynikało w tym momencie jest dla mnie podstawowym kryterium wyboru nowego oprogramowania.

Postprzez liam » Śr wrz 13, 2017 9:33 am

Na moje oko to dobrze byłoby zacząć sprawdzać nie pod kątem jednorazowej opłaty tylko czegoś z czego można skorzystać za darmo i dopiero się rozkręcać w abonamencie ze wzrostem zamówień o ile przypadnie do gustu. I czy to chodzi o oprogramowanie całego sklepu czy też usługę do obsługi sklep plus allegro to już nie istotne - zasada jest zasada.

Postprzez Palaryna » Cz wrz 14, 2017 12:50 pm

na tej zasadzie działa sellasist i byłby genialną propozycją dla ciebie - jedyne co trzeba zaznaczyć że kontakt z pomocą owszem jest efektywny, uwierz bo sam od dwóch lat na tym pracuję. tylko że wiem, że dla róznych abonamentów różne drogi kontaktu są przypisane. komuś kto ma za zero złotych to ta pomoc techniczna oprogramowania+sellasist jest dostępna owszem ale mailowo bodajże ale nie telefonicznie. też nie ma co się za bardzo przejmować bo szybko się człowiek przerzuca na wyższy abo który nie jest wcale drogi a ma większe możliwości

Postprzez MarcinProchowski » Pt wrz 15, 2017 9:18 am

Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno posprawdzam bo w tej chwili nie mam tyle czasu, formalności zżerają. Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje to też popatrzę

Powrót do Zarabianie przez internet